Life!

Übersetzung nicht verfügbar.

Co si můžete na Life! zakoupit a kde?

Anita Active patří mezi významné dodavatele dámského sportovního a spodního prádla (obzvláště ve velkých velikostech), které je navrženo v Německu a následně vyrobeno v ČR. Více než 130 let zkušeností, to je Anita Active.

Pokud jsou vaše hobby outdoorové aktivity, jednou ze správných voleb je Sun Sport nabízející široký sortiment vybavení pro vodáctví, horolezectví, běžecké lyžování, kolečkové lyže a další outdoorové aktivity. Sun Sport funguje nejen jako prodejna, ale i jako půjčovna a cestovní agentura.

Značka HAVEN je spojena s agresivnějšími bikovými sporty jako jsou sjezd s postupnou přeměnou do trail a XC. Vývoj produktů se provádí v ČR s týmem designérů a grafiků, testování mají na starosti jezdci týmu HAVEN Extreme.

Výkonné čelovky nebo ruční svítilny od renomovaných světových výrobců Nitecore, Streamlight, Nightsearcher pro vaše outdoorové aktivity nabízí firma EUROLAMP.

Značka iGET přináší na trh kvalitní produkty outdoor smartphonů,  chytrých hodinek a fitness náramků za dostupnou cenu.

WOOX je firma zabývající se výrobou sportovního zboží, oblečení a doplňků. Na veletrhu se představí s jedinečným prodejním kamionem, kde najdete i novou podzimní a zimní kolekci 2018/19.

FZ FORZA je dánská firma, specializující se na badmintonové vybavení, oblečení, obuv a další.

DRESSME se zabývá prodejem sportovního a volnočasového oblečení a doplňků značek jako Adidas, Asics, Puma, Timberland a mnoho dalších. Na veletrhu si vyberete z bohaté nabídky produktů.

Ručně vyrobené čepice s funkcí ThermoCool najdete na stánku DOKE. Součástí je i generátor, kde si můžete vytvořit vlastní design.

Oliver je rodinná firma, která se pyšní skvělým renomé na trhu se squash vybavením. Je schopna rychle reagovat na potřeby hráčů a velkou pozornost věnuje inovacím a testováním nových modelů.

Známý český výrobce čelenek Bjež přiveze novinku v podobě multifunkčních nákrčníků ve dvou variantách.  Slabý funkční materiál, k použití na současné chladnější dny a pevnější a teplejší funkční materiál do větší zimy, běh na běžkách, lyžování apod. 

Světoznámá americká značka Garmin patří mezi největší výrobce sportovní elektroniky a zejména sporttesterů, které využívají GPS pro meření tempa, rychlosti, vzdálenosti atd. K vidění budou například GPS hodinky Forerunner 30 nebo Forerunner 35 s optickým měřením tepu na zápěstí. Mezi novinky patří hodinky Forerunner 645 Music a Garmin vivoactive3 Music s vestavěným přehrávačem hudebních souborů.

Firma TORUMIA vám pomůže s kvalitní péči o vaše boty, za pomoci špičkových německých, čistících, a impregnačních prostředků. Prostředky se dají použít na sportovní obuv a oblečení.

Hledáte produkty svých oblíbených YouTuberů? Tak navštivte Real Geek. Najdete zde celou řadu triček, kšiltovek, náramků a další doplňků.

Světoznámá společnost Mary Kay na svém stánku nabízí možnost nalíčení, výběr vánočních dárků, nové produkty a mnoho zajímavostí o aktuálních módních trendech.

Jarmila Krahulcová Vám poradí především se stylingem. Získáte zde však i odborné informace v oboru fashion, PR a marketingové podpory.

Grizly.cz je e-shop se zdravou výživou a doplňky. Hlavní potravinou jsou různé druhy ořechů, z kterých se vyrábějí různé krémy či másla. Na e-shopu najdete více než 5000 produktů.

Lifefood je největší světový výrobce tzv. raw food neboli živého jídla, které je zpracováváno při nízkých teplotách a díky tomu, jsou všechny nutriční hodnoty zachovány. Použity jsou čistě rostlinné BIO ingredience.

Rádi mlsáte? Na veletrhu najdete i Mlsnou holku, sídlící v Brně na Kozí ulici. Tento obchůdek připravuje každý den čerstvou várku donutů, skořicových šneků a makronek. K výrobě jsou používány co nejkvalitnější dostupné výrobky, čerstvé ovoce a oříšky. Žádné polotovary, náhražky a vylepšováky typu E.

Raw tyčinky od firmy BOMBUS jsou vyrobeny bez tepelné úpravy, přidaných cukrů a neobsahují lepek ani další konzervanty.

Máte rádi pečivo z mateřského kvásku, domácí paštiky, cibulové chutney, olivovou tapenádu a kvalitní domácí limonády? Chutné sendviče, tapasy i husté obědové polévky si můžete dát v bistru  Breadway Stores  přímo na festivalu.

Ochutnejte skvělou kávu v Coffee Trucku společnosti Penerini. Skvělá káva z vlastní produkce. Penerini nabízí i další sortiment, najdete zde i kvalitní čokoládu, čaje a také veškeré vybavení pro přípravu domácí kávy a vybavení pro baristy.

Stánek Schweizer International přiveze čistě přírodní produkty Best of Nature. Z produktů Yin-Yang například starojaponský rostlinný olej – 100% výtažek ze speciálního druhu máty. Na jejich stánku najdete i a Leu Brain Stimulator, tedy  pedagogickou – logickou zábavnou hru pro volný čas, kterou si procvičíte mozek. Hra je určena pro všechny od 4 do 104 let.

Fitbit je přední značkou v kategorii chytrých zdravotnických a fitness zařízení a nabízí řadu produktů pro každodenní aktivity a intenzivní sport. Hodinky obsahují funkce jako kontinuální měření srdečního tepu, monitorování spánku, vodotěsnost do 50 metrů, bezkontaktní platby nebo monitorování ženského zdraví.

Co dalšího zažijete?

Jugger aneb když se spojí fotbal a šerm. Podstatou tohoto zábavného sportu je snaha doprovodit svého běžce – jediného hráče v týmu, který je oprávněn nosit v rukou míč – k soupeřově bráně a to za pomoci šermování polstrovanými holemi (pompami). Každý hráč zasažený pompou si musí kleknout a určitou dobu nezasahovat do hry. Tento nový druh sportu si budete moci vyzkoušet na vlastní kůži i vy.

Jóga ve vzduchu nabízí jógu trošku jinak, než ji všichni známe. Tento druh cvičení využívající závěsně sítě je určen všem, od začátečníku, pokročilých akrobatů až po těhotné ženy nebo děti. Momentálně je v Česku a na Slovensku proškoleno více než 80 lektorů. Najdete ji ve studiu LeVITAs.

deepWORK a bodyART se řídí principy „Yin-Yang“. Jde o dynamický skupinový trénink, při kterém se využívá pouze váha vlastního těla a to pod vedením profesionálního instruktora. Trénink využívá 5 elementů: země, dřevo, oheň, kov a voda.

Spinning je světovým fenoménem ve fitness life. Spinning České republiky a Slovenska nabízí nové originální modely kol, které obsahují interaktivitu a mnohem více zábavy.

Program JUMPING BASIC je určen pro všechny (nad 15 let), kdo se chtějí seznámit s technikou jumpingu na trampolíně. Povede jej Barbora Poláková z Friends Fitness, která akci připravuje ve spolupráci s Jumping Fitness 50. Pro děti je připraven program JUMPING KIDS. Těsně před tanečním rekordem je nachystán JUMPING PARTY.

Kluziště se speciálním povrchem LIKE-ICE si můžete vyzkoušet v hale V. K dispozici bude návštěvníkům i půjčovna bruslí. Povrch se skládá s tzv. samomazných desek, díky nimž je bruslení možné bez kluzných prostředků v normální bruslařské poloze. Umělý povrch kluziště bude využit i na Curling.

Na veletrhu najdete i tzv. Headis. Headis spočívá v hraní speciálně vyrobeným gumovým míčem na pingpongovém stole hlavou, přes kovovou síťku. Přítomni budou hráči headis a různé potřeby pro tento sport.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše