Caravaning Brno

Übersetzung nicht verfügbar.

Neděle, poslední den na prohlédnutí luxusních, krásných a praktických „obytňáků“ a karavanů

Co vás čeká v neděli 10. listopadu na veletrhu Caravaning Brno 2019? Ještě jeden den pavilony F a P plné skvělých obytných vozů a karavanů a veškerého vybavení, kterého je při ničím nespoutaném cestování potřeba. Vše si můžete prohlédnout, osahat a poradit se s odborníky. Také se můžete domluvit na testovací jízdy a projít si bazar, který je taktéž součástí veletrhu.

A pokud vás tematika zajímá, bez problému v obou pavilonech a blízkém okolí, kde taktéž stojí řada „obytňáků“ strávíte celý den. I proto, že pro návštěvníky si odborníci a jednotliví vystavovatelé připravili doprovodný program. Pódium patří v neděli hned čtyřem přednáškám a besedám, z nichž si odnesete praktické rady i zprostředkované cestovatelské zážitky.

Přijďte za námi, zítra je poslední možnost. Pak až za rok…

Doprovodný program na hlavním pódium, neděle 10. listopadu 2019

10:00 ZIMNÍ KARAVANINK
Cestování a kempování s obytným vozidlem v zimě – na co nezapomenout, jak se vybavit, jak vyřešit dostatek energie a další užitečné rady.
+ diskuse
(Tomáš Brabec, KaravanyPRO)
11:30 CESTOVÁNÍ
Tatra kolem světa
 – cestopisná přednáška od posledního žijícího člena původní expedice. Ukázky nikdy nezveřejněných fotografií. Představení projektu Tatra kolem světa 2 + výstava expedičního kamionu před pavilonem P.
(cestovatelé Marek Havlíček a Ota Synek)
13:30 CESTOVÁNÍ
Namibie a Botswana se střešním stanem
 – poutavý cestopis z turisticky jen pomalu objevovaných zemí. Džíp se střešním stanem, exotická krajina a zvířata jsou zárukou neobyčejného dobrodružství.
(Jakub Moravec)
15:00 TECHNIKA A PROVOZ OBYTNÝCH VOZIDEL
Dopravní předpisy pro karavanisty v ČR i zahraničí
(OSCAR; Jan Bízik)

Weitere News von der Messe