Mineralien Brünn

Übersetzung nicht verfügbar.

Energii z And na vás přenesou FairTrade šperky z Peru od značky Killary

Živoucí atmosféra, dech beroucí barvy a magické scenérie Peru si Zuzanu Šnajdrovou získaly natolik, že v této zemi strávila téměř 7 let. Jedinečnou energii, která v Peru vládne, se nyní snaží předávat i českým zákazníkům. Na výstavě Minerály Brno představí stříbrné FairTrade šperky s polodrahokamy vyráběné přímo v Peru. Chybět ale nebudou ani harmonizační oleje a Bachovy esence.

V Peru našla Zuzana Šnajdrová nejen životní lásku, ale také inspiraci pro svou tvorbu. V loňském roce proto společně se svými kamarády z perského města Cusco rozjela projekt Killary. V rámci něj nabízí tuzemským zákazníkům originální barevné šperky, které vyrábí dva uznávaní šperkaři přímo v Peru.

Právě symbolika této země se do šperků promítá. „Některé šperky v sobě nesou symboly inckého kalendáře, jiné v sobě mají posvátnou geometrii nebo mystický andský symbol Chakana. Každý tak má trochu jinou energii a jiné poselství,“ říká Zuzana Šnajdrová a dodává, že jejím přáním je, aby šperky nesloužily pouze pro dekoraci, ale měly v sobě hloubku a sdělení a nositelkám skutečně pomáhaly. Peníze utržené za šperky, které v sobě kombinují barevnou sílu přírodních nerostů s intenzivními odstíny mušlí a perleti, putují přímo jejich autorům do Peru. Koupí některého z kousků tak podpoříte místní výrobce.

Ani Zuzana Šnajdrová ale nezahálí. Pracuje s Bachovými esencemi a tvoří také harmonizační aroma spreje do bytu s esenciálními oleji, Bachovými esencemi a tromlovanými kamínky. S výběrem té správné vůně, která pomůže k emoční rovnováze jedince i příjemnějšímu bydlení, pomůže zájemcům u svého stánku na brněnském výstavišti.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše