Minerály Brno

Energii z And na vás přenesou FairTrade šperky z Peru od značky Killary

Živoucí atmosféra, dech beroucí barvy a magické scenérie Peru si Zuzanu Šnajdrovou získaly natolik, že v této zemi strávila téměř 7 let. Jedinečnou energii, která v Peru vládne, se nyní snaží předávat i českým zákazníkům. Na výstavě Minerály Brno představí stříbrné FairTrade šperky s polodrahokamy vyráběné přímo v Peru. Chybět ale nebudou ani harmonizační oleje a Bachovy esence.

V Peru našla Zuzana Šnajdrová nejen životní lásku, ale také inspiraci pro svou tvorbu. V loňském roce proto společně se svými kamarády z perského města Cusco rozjela projekt Killary. V rámci něj nabízí tuzemským zákazníkům originální barevné šperky, které vyrábí dva uznávaní šperkaři přímo v Peru.

Právě symbolika této země se do šperků promítá. „Některé šperky v sobě nesou symboly inckého kalendáře, jiné v sobě mají posvátnou geometrii nebo mystický andský symbol Chakana. Každý tak má trochu jinou energii a jiné poselství,“ říká Zuzana Šnajdrová a dodává, že jejím přáním je, aby šperky nesloužily pouze pro dekoraci, ale měly v sobě hloubku a sdělení a nositelkám skutečně pomáhaly. Peníze utržené za šperky, které v sobě kombinují barevnou sílu přírodních nerostů s intenzivními odstíny mušlí a perleti, putují přímo jejich autorům do Peru. Koupí některého z kousků tak podpoříte místní výrobce.

Ani Zuzana Šnajdrová ale nezahálí. Pracuje s Bachovými esencemi a tvoří také harmonizační aroma spreje do bytu s esenciálními oleji, Bachovými esencemi a tromlovanými kamínky. S výběrem té správné vůně, která pomůže k emoční rovnováze jedince i příjemnějšímu bydlení, pomůže zájemcům u svého stánku na brněnském výstavišti.

Další aktuality z veletrhu