Minerály Brno

Náramky pro duši od Hany Bičanové mohou pomoci s tělesnými i duševními problémy

Drahé kameny se používaly po dlouhá tisíciletí k uzdravování a obnově duševní i tělesné vyrovnanosti. Jejich sílu využívá při své tvorbě také Hana Bičanová. Ta na výstavě Minerály Brno představí náramky z přírodních kamenů a polodrahokamů, které nazývá náramky pro duši.

Jak mohou náramky ovlivnit duši? Podle Hany Bičanové je rozhodující správný výběr použitých kamenů. „Kameny pracují na základě vibrací a uvádějí do rovnováhy auru, biomagnetický obal, který obklopuje každého člověka. Jejich vibrace pronikají tělem a aktivují spojovací body s čakrami. Mnoho údajně tělesných či duševních problémů lze odstranit právě zharmonizováním čaker,“ popisuje šperkařka a dodává, že výhodou drahých kamenů je jejich holistický účinek. Ten zajistí, že energie kamenu současně působí ve fyzické, citové, rozumové i duchovní rovině. Vhodně zvolené náramky tak dokonale slaďují energie a odstraňují nerovnováhu tím, že se dostanou až ke kořeni problému.

Hana Bičanová ale při své práci nezapomíná ani na estetiku. Náramky jsou tak k dostání v různých barevných kombinacích, často je také zdobí originální přívěsky s nejrůznější symbolikou. Návštěvníci výstavy Minerály Brno si ten pravý náramek pro duši mohou vybrat už 16. a 17. listopadu při procházením pavilonu B.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše