Minerály Brno

Náramky pro duši od Hany Bičanové mohou pomoci s tělesnými i duševními problémy

Drahé kameny se používaly po dlouhá tisíciletí k uzdravování a obnově duševní i tělesné vyrovnanosti. Jejich sílu využívá při své tvorbě také Hana Bičanová. Ta na výstavě Minerály Brno představí náramky z přírodních kamenů a polodrahokamů, které nazývá náramky pro duši.

Jak mohou náramky ovlivnit duši? Podle Hany Bičanové je rozhodující správný výběr použitých kamenů. „Kameny pracují na základě vibrací a uvádějí do rovnováhy auru, biomagnetický obal, který obklopuje každého člověka. Jejich vibrace pronikají tělem a aktivují spojovací body s čakrami. Mnoho údajně tělesných či duševních problémů lze odstranit právě zharmonizováním čaker,“ popisuje šperkařka a dodává, že výhodou drahých kamenů je jejich holistický účinek. Ten zajistí, že energie kamenu současně působí ve fyzické, citové, rozumové i duchovní rovině. Vhodně zvolené náramky tak dokonale slaďují energie a odstraňují nerovnováhu tím, že se dostanou až ke kořeni problému.

Hana Bičanová ale při své práci nezapomíná ani na estetiku. Náramky jsou tak k dostání v různých barevných kombinacích, často je také zdobí originální přívěsky s nejrůznější symbolikou. Návštěvníci výstavy Minerály Brno si ten pravý náramek pro duši mohou vybrat už 16. a 17. listopadu při procházením pavilonu B.

Další aktuality z veletrhu