Minerály Brno

Velkoobchod Blaha potěší obchodníky i milovníky vzácných kousků

Velkoobchod Blaha je rájem pro všechny milovníky šperků, minerálů a kamenů. Nabízí totiž širokou paletu zboží od přívěsků a náhrdelníků, přes solné lampy až po vzácné sběratelské kusy minerálů. Zboží navíc pro české zákazníky dováží ze všech koutů světa. U stánku firmy Blaha na výstavě Minerály Brno si tak na své přijdou obchodníci, sběratelé i léčitelé.

Za zrodem firmy Blaha stojí příběh nadšeného amatérského sběratele minerálů Luboše Blahy. Ten postupně vybudoval společnost, která už přes 3O let patří k největším na trhu a má tisíce spokojených zákazníků. Těm nabízí zboží pečlivě vybrané z celého světa od Afriky, Asie až po Ameriku nebo Brazílii.

Nabídka velkoobchodu Blaha je skutečně velmi široká. Prodejci šperků zde najdou přívěsky, náušnice a náhrdelníky z různých kamenů, šperky z říčních a mořských perel i bižuterní a stříbrné kovodíly. Fanoušci ezoteriky a léčitelství si zase mohou vybrat z přírodních krystalů a kamenů, solných lamp nebo esoterických kyvadel. „V naší nabídce nechybí ani sbírkové minerály a méně tradiční kousky. Rádi všem návštěvníkům prozradíme zajímavé informace o minerálech a poradíme s výběrem,“ dodává Luboš Bláha.

Další aktuality z veletrhu