Minerals Brno

Translation is not available.

Velkoobchod Blaha potěší obchodníky i milovníky vzácných kousků

Velkoobchod Blaha je rájem pro všechny milovníky šperků, minerálů a kamenů. Nabízí totiž širokou paletu zboží od přívěsků a náhrdelníků, přes solné lampy až po vzácné sběratelské kusy minerálů. Zboží navíc pro české zákazníky dováží ze všech koutů světa. U stánku firmy Blaha na výstavě Minerály Brno si tak na své přijdou obchodníci, sběratelé i léčitelé.

Za zrodem firmy Blaha stojí příběh nadšeného amatérského sběratele minerálů Luboše Blahy. Ten postupně vybudoval společnost, která už přes 3O let patří k největším na trhu a má tisíce spokojených zákazníků. Těm nabízí zboží pečlivě vybrané z celého světa od Afriky, Asie až po Ameriku nebo Brazílii.

Nabídka velkoobchodu Blaha je skutečně velmi široká. Prodejci šperků zde najdou přívěsky, náušnice a náhrdelníky z různých kamenů, šperky z říčních a mořských perel i bižuterní a stříbrné kovodíly. Fanoušci ezoteriky a léčitelství si zase mohou vybrat z přírodních krystalů a kamenů, solných lamp nebo esoterických kyvadel. „V naší nabídce nechybí ani sbírkové minerály a méně tradiční kousky. Rádi všem návštěvníkům prozradíme zajímavé informace o minerálech a poradíme s výběrem,“ dodává Luboš Bláha.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše