STYL

Übersetzung nicht verfügbar.

FLARE Agency pomáhá značkové módě na nové trhy

Mezi zahraničními vystavovateli najdeme i polskou módní agenturu FLARE Agency. Tato agentura překlenuje propast mezi prověřenými vysoce kvalitními mezinárodními módními značkami a maloobchodníky.

Zastupuje značky, které na svém trhu prokázaly osvědčený obchodní model a konkurenční výhodu. Často byly úspěšné ve své domovské zemi a jsou ve fázi růstu svého životního cyklu. Agentura FLARE urychluje rozvoj podnikání z hlediska místní přítomnosti, výnosů, povědomí o značce a služeb.

Co je filozofií agentury Flare?

„Pro několik segmentů trhu vybíráme to nejlepší ve značkové módě. Pro každou značku definujeme cílové maloobchodníky a budujeme dlouhodobé vztahy. Věříme ve velmi strukturovaný a cílený proces rozvoje podnikání. Naše online marketingové služby a akce jsou zde proto, aby zlepšovaly, propagovaly a využívaly pověst vašich módních značek. Agentura FLARE nevěří v zkratky, kouzla a tajné vzorce, místo toho se spoléháme na naši tvrdou práci a strukturovaný prodejní proces. Náš prodejní proces "Plan, Do, Document and Review" (Plánuj, udělej, dokumentuj a hodnoť) tvoří základ naší práce. Naše značky jsou Angell, Bubala, Bombshe, Madnezz a Nubee.“

Angell

Bombshe

Bubala

Paso a paso

Madnezz

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše