STYL

FLARE Agency pomáhá značkové módě na nové trhy

Mezi zahraničními vystavovateli najdeme i polskou módní agenturu FLARE Agency. Tato agentura překlenuje propast mezi prověřenými vysoce kvalitními mezinárodními módními značkami a maloobchodníky.

Zastupuje značky, které na svém trhu prokázaly osvědčený obchodní model a konkurenční výhodu. Často byly úspěšné ve své domovské zemi a jsou ve fázi růstu svého životního cyklu. Agentura FLARE urychluje rozvoj podnikání z hlediska místní přítomnosti, výnosů, povědomí o značce a služeb.

Co je filozofií agentury Flare?

„Pro několik segmentů trhu vybíráme to nejlepší ve značkové módě. Pro každou značku definujeme cílové maloobchodníky a budujeme dlouhodobé vztahy. Věříme ve velmi strukturovaný a cílený proces rozvoje podnikání. Naše online marketingové služby a akce jsou zde proto, aby zlepšovaly, propagovaly a využívaly pověst vašich módních značek. Agentura FLARE nevěří v zkratky, kouzla a tajné vzorce, místo toho se spoléháme na naši tvrdou práci a strukturovaný prodejní proces. Náš prodejní proces "Plan, Do, Document and Review" (Plánuj, udělej, dokumentuj a hodnoť) tvoří základ naší práce. Naše značky jsou Angell, Bubala, Bombshe, Madnezz a Nubee.“

Angell

Bombshe

Bubala

Paso a paso

Madnezz

Další aktuality z veletrhu