ProDítě

Übersetzung nicht verfügbar.

For Baby nabídne autosedačku Avionaut za zvýhodněnou cenu

Český velkoobchod For Baby letos v Brně představí rychle se rozvíjející, inovativní značku autosedaček Avionaut, které jsou vyráběny v Evropě s využitím posledních technologií a inovativních materiálů používaných v automobilovém a leteckém průmyslu. Zajistí malým cestovatelům bezpečí a potřebný komfort a rodiče jistě ocení snadnou manipulaci.

Značka autosedaček Avionaut letos představí dva nejnovější modely Avionaut PIXEL a Avionaut AeroFIX RWF. Oba jsou vyvíjeny na základě zkušeností z leteckého průmyslu a materiály používané při jejich výrobě se používají jako výplň pasivních deformačních zón v automobilovém průmyslu. Jedná se o materiál ARPRO, který byl vyvinut v sedmdesátých letech minulého století v Japonsku. Poprvé byl použit pro Volvo – symbol bezpečnosti. Dnes již díky své schopnosti absorbce energie a následného návratu do původního tvaru pronikl i do výrobků světových sportovních značek (Atomic, Salomon, Rosignol) a objevuje se i při výrobě např. rehabilitačních pomůcek,  hraček a mnoha dalšího. Produkty značky Avionaut jsou ergonomické. Vzhledem k tomu, že jsou vyráběny v Evropě, je úplná kontrola nad jejich výrobou a použitými materiály. Obě autosedačky se poutají proti směru jízdy (systém RWF) do izofixové základny Isofix IQ, která je pro oba typy kompatibilní.

Vajíčko Avionaut PIXEL /0–13 kg/ – k jeho výrobě byl použit Inovativní kompozitní materiál, z něhož je vyroben plášť autosedačky. Je velmi lehký a zároveň je v případě srážky schopen absorbovat značné množství energie a tím dokonale chránit dítě při nehodě. Výhodou je také její velmi malá hmotnost – váží pouhé 2,5 kg. Autosedačka Avionaut PIXEL je vybavená unikátní vložkou PIXEL vyvinutou ve spolupráci s dětskými fyzioterapeuty. Vložka zajišťuje bezpečnou a pohodlnější polohu dítěte uvnitř autosedačky. Použití této inovativní technologie výrazně zvyšuje bezpečnost dítěte a zásadně podporuje správnou fyziologii kojence při cestování. Správné naklonění hlavy a přímá poloha těla dítěte v autosedačce, které bylo dosaženo použitím  vložky PIXEL, přispívá ke zlepšení mechaniky dýchání a pohodlí kojence během cestování. Tyto faktory snižují riziko udušení nebo hypoxie (snížené množství kyslíku v tkáních) dítěte.

Avionaut AeroFIX RWF je moderní autosedačka v kategorii 67–105 cm a až do 17,5 kg navržená v souladu s novou homologační normou i-Size (ECE R129). Zároveň splňuje striktní normy švédského zkušebního ústavu VTI – úspěšně prošla přísným testem PLUS. Autosedačka má inovativní systém boční ochrany, který minimalizuje riziko následků bočního nárazu. Unikátní konstrukce AeroFIX RWF zajišťuje optimální ventilaci uvnitř autosedačky a tato vlastnost výrazně zvyšuje komfort dítěte při cestování. Pro ještě větší pohodlí malého cestujícího jsou použité měkké materiály nejvyšší kvality. K dispozici je nastavitelná opěrka hlavy a nastavitelný náklon.

Způsob instalace ve vozidle s využitím ISOfix základny IQ zaručuje vždy správné upevnění obou typů autosedaček a díky jedinečnému systému vedení pásu garantuje plnou integraci se systémem ISOfix automobilu. Ve výsledku se výrazně zvyšuje bezpečnost cestování pro dítě a pohodlí montáže pro rodiče.

V souladu s tímto trendem švédské bezpečnosti je i motto této značky:„Jsme poháněni neustálým důrazem na kvalitu a bezpečnost – we are driven by care.

Testy

Při péči o nejmladší cestovatele dbá Avionaut na to, aby  autosedačky byly nejbezpečnějším místem na jejich cestách. Proto procházejí řadou náročných a velmi přísných testů v institutech umístěných po celé Evropě. To vše kvůli tomu, aby naše autosedačky byly bezpečné a přátelské místo při cestování dětí. Posledním úspěchem značky je ziskání čtyř hvězdiček v ADAC.

For Baby

Jsme český velkoobchod s dětským zbožím a více než dvacetiletou tradicí. Naším cílem je dovoz a distribuce dětských produktů světových značek, při jejichž výběru klademe důraz hlavně na kvalitu, bezpečnost a neotřelý design. Námi dovážené značky pokrývají širokou paletu potřeb pro miminka i jejich rodiče doslova od dudlíku po kočárek.

Autosedačky AVIONAUT – ADAC, Test Plus, RWF, CSI, I-Size, Avio Test.

Více informací na www.avionaut.cz.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše