ProDítě

For Baby nabídne autosedačku Avionaut za zvýhodněnou cenu

Český velkoobchod For Baby letos v Brně představí rychle se rozvíjející, inovativní značku autosedaček Avionaut, které jsou vyráběny v Evropě s využitím posledních technologií a inovativních materiálů používaných v automobilovém a leteckém průmyslu. Zajistí malým cestovatelům bezpečí a potřebný komfort a rodiče jistě ocení snadnou manipulaci.

Značka autosedaček Avionaut letos představí dva nejnovější modely Avionaut PIXEL a Avionaut AeroFIX RWF. Oba jsou vyvíjeny na základě zkušeností z leteckého průmyslu a materiály používané při jejich výrobě se používají jako výplň pasivních deformačních zón v automobilovém průmyslu. Jedná se o materiál ARPRO, který byl vyvinut v sedmdesátých letech minulého století v Japonsku. Poprvé byl použit pro Volvo – symbol bezpečnosti. Dnes již díky své schopnosti absorbce energie a následného návratu do původního tvaru pronikl i do výrobků světových sportovních značek (Atomic, Salomon, Rosignol) a objevuje se i při výrobě např. rehabilitačních pomůcek,  hraček a mnoha dalšího. Produkty značky Avionaut jsou ergonomické. Vzhledem k tomu, že jsou vyráběny v Evropě, je úplná kontrola nad jejich výrobou a použitými materiály. Obě autosedačky se poutají proti směru jízdy (systém RWF) do izofixové základny Isofix IQ, která je pro oba typy kompatibilní.

Vajíčko Avionaut PIXEL /0–13 kg/ – k jeho výrobě byl použit Inovativní kompozitní materiál, z něhož je vyroben plášť autosedačky. Je velmi lehký a zároveň je v případě srážky schopen absorbovat značné množství energie a tím dokonale chránit dítě při nehodě. Výhodou je také její velmi malá hmotnost – váží pouhé 2,5 kg. Autosedačka Avionaut PIXEL je vybavená unikátní vložkou PIXEL vyvinutou ve spolupráci s dětskými fyzioterapeuty. Vložka zajišťuje bezpečnou a pohodlnější polohu dítěte uvnitř autosedačky. Použití této inovativní technologie výrazně zvyšuje bezpečnost dítěte a zásadně podporuje správnou fyziologii kojence při cestování. Správné naklonění hlavy a přímá poloha těla dítěte v autosedačce, které bylo dosaženo použitím  vložky PIXEL, přispívá ke zlepšení mechaniky dýchání a pohodlí kojence během cestování. Tyto faktory snižují riziko udušení nebo hypoxie (snížené množství kyslíku v tkáních) dítěte.

Avionaut AeroFIX RWF je moderní autosedačka v kategorii 67–105 cm a až do 17,5 kg navržená v souladu s novou homologační normou i-Size (ECE R129). Zároveň splňuje striktní normy švédského zkušebního ústavu VTI – úspěšně prošla přísným testem PLUS. Autosedačka má inovativní systém boční ochrany, který minimalizuje riziko následků bočního nárazu. Unikátní konstrukce AeroFIX RWF zajišťuje optimální ventilaci uvnitř autosedačky a tato vlastnost výrazně zvyšuje komfort dítěte při cestování. Pro ještě větší pohodlí malého cestujícího jsou použité měkké materiály nejvyšší kvality. K dispozici je nastavitelná opěrka hlavy a nastavitelný náklon.

Způsob instalace ve vozidle s využitím ISOfix základny IQ zaručuje vždy správné upevnění obou typů autosedaček a díky jedinečnému systému vedení pásu garantuje plnou integraci se systémem ISOfix automobilu. Ve výsledku se výrazně zvyšuje bezpečnost cestování pro dítě a pohodlí montáže pro rodiče.

V souladu s tímto trendem švédské bezpečnosti je i motto této značky:„Jsme poháněni neustálým důrazem na kvalitu a bezpečnost – we are driven by care.

Testy

Při péči o nejmladší cestovatele dbá Avionaut na to, aby  autosedačky byly nejbezpečnějším místem na jejich cestách. Proto procházejí řadou náročných a velmi přísných testů v institutech umístěných po celé Evropě. To vše kvůli tomu, aby naše autosedačky byly bezpečné a přátelské místo při cestování dětí. Posledním úspěchem značky je ziskání čtyř hvězdiček v ADAC.

For Baby

Jsme český velkoobchod s dětským zbožím a více než dvacetiletou tradicí. Naším cílem je dovoz a distribuce dětských produktů světových značek, při jejichž výběru klademe důraz hlavně na kvalitu, bezpečnost a neotřelý design. Námi dovážené značky pokrývají širokou paletu potřeb pro miminka i jejich rodiče doslova od dudlíku po kočárek.

Autosedačky AVIONAUT – ADAC, Test Plus, RWF, CSI, I-Size, Avio Test.

Více informací na www.avionaut.cz.

Další aktuality z veletrhu