MOBITEX

Übersetzung nicht verfügbar.

GRAND PRIX MOBITEX a šestice oceněných

Veletrh nábytku a interiérového designu má svoji tradiční soutěž o nejlepší exponát. Cena GRAND PRIX MOBITEX je udělována ve dvou kategoriích – progresivní design a progresivní technologie. Odborná porota dnes vybrala šest z třinácti špičkových exponátů a v odpoledních hodinách slavnostně předala zástupcům firem ocenění. V sále Morava ceny předávali Lucie Haraslínová, předsedkyně Klastru českých nábytkářů, Dagmar Koudelková, ředitelka Národního centra nábytkového designu a předsedkyně hodnotitelské komise, a Jiří Kuliš, generální ředitel akciové společnosti Veletrhy Brno.

Jak to všechno dopadlo a proč porota udělila ocenění právě těmto výrobkům a firmám?

Kategorie progresivní design:

1. Bylinky od Anie Songe, výrobce a vystavovatel: Darré

Výtvarně, technologicky i řemeslně zdařilý produkt se zajímavými detaily. Jedná se o autorskou kolekci luxusního povlečení podle návrhu známé blogerky Anie Songe. Povlečení je oboustranné a umožňuje volit dle nálady stranu s decentními lístky nebo veselou stranu s barevnými květy.

 2. Jídelní stůl HANNA, výrobce a vystavovatel: ROTT DESIGN

Elegantní, uživatelsky přátelský produkt umožňující díky konstrukčnímu řešení jednoduchou a rychlou manipulaci. Zajímavě řešený rozkládací jídelní stůl z masivu se zaoblenými hranami. VÍCE ZDE

3. Nábytková řada „A LOOK“, výrobce a vystavovatel OFFICE PRO SERVICE s.r.o.

Puristický koncept variabilního systému pro kancelářské prostředí, založený na spojení bílého korpusu s dřevěnými detaily. Jde o novou řadu kancelářského nábytku, stolovou a skříňovou sestavu s instalací nových doplňků.

Kategorie progresivní technologie:

1. SONNENBERG – NOVAGUE  BEDS, výrobce: SONNENBERG MANUFAKTUR A.G., vystavovatel: SWISS BEDS, s.r.o.

Porotu zaujal originální koncept postele s vysoce kvalitním řemeslným zpracováním dřevěné konstrukce i čalounění, které umocňuje vyznění designérského řešení.
VÍCE ZDE

2. Maestro Dual 14, výrobce a vystavovatel: Magniflex

Italské matrace nejvyšší kvality. Porota ocenila inovaci skladby a tvarového detailu vícevrstvé lehací plochy a aplikaci patentované technologie se zdravotními benefity pro uživatele. VÍCE ZDE

3. Nábytek z kartonu, výrobce Nardi

Ekologický nábytek, který vyniká svým inovativním designem. Ocenění bylo uděleno za využití recyklovatelného materiálu s nízkým dopadem na životní prostředí; koncept papírového nábytku umožňuje snadnou montáž a převoz a přizpůsobení různým typům prostoru.

PŘEHLED VŠECH SOUTĚŽNÍCH EXPONÁTŮ

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše