Motosalon

Übersetzung nicht verfügbar.

Honda Africa Twin Adventure Sports, připomeňte se

Významný vývojový krok pro model Honda AfricaTwin Adventure Sports: jeho zrak je nyní více než kdy jindy upřen na daleký obzor a svému majiteli nabídne komfort na dlouhých cestách bez ohledu na terén.

Nárůst zdvihového objemu motoru přispěl k vyššímu výkonu i točivému momentu a motor zároveň plní emisní normu EURO5, zatímco hmotnost se snížila o 5 kg. Šestiosý snímač setrvačných sil nově ovládá jízdní režimy, systém HSTC i tři další systémy - ABS umožňující brzdění v zatáčkách, systémy pro zamezení zvedání předního a zadního kola, ale také novou funkci detekce průjezdu zatáčkou u verze s převodovkou DCT.

Volitelná výbava zahrnuje odpružení Showa Electronically Equipped Ride Adjustment (Showa EERA) s elektronickou regulací. Barevný 6,5palcový TFT dotykový displej nabízí technologii Apple CarPlay® a Bluetooth konektivitu. Dvojité LED světlomety jsou opatřeny světly pro denní svícení a přisvěcováním do zatáček. Standardní výbava dále zahrnuje tempomat, vyhřívané rukojeti a nabíječku.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše