Caravaning Brno

Übersetzung nicht verfügbar.

Jaký bude letošní ročník veletrhu Caravaning Brno?

Svátek pro všechny karavanisty, cestovatele a nadšence pro život na „čtyřech kolech“. To je Caravaning Brno, na jehož dalším ročníku již nyní pilně pracujeme. A jaký bude? Přečtěte si první informace a dozvíte se více.

Hlavním lákadlem veletrhu bude samozřejmě přehlídka těch nejlepších obytných vozů a karavanů. Vystavovatelé opět přivezou své stálice, ale i nejnovější modely. Chybět však nebude ani vybavení a příslušenství vozů. Najdete zde jednoduše vše, co potřebujete pro pohodové cestování.

Součástí veletrhu je i atraktivní doprovodný program. Své zkušenosti vám předá řada cestovatelů, kteří navštívili nejrůznější kouty světa – jak jinak než s karavanem. Připraveno bude i odborné poradenství, které ocení jak začínající, tak zkušení karavanisté.

V loňském roce se osvědčila novinka v podobě testovacích jízd s obytným vozem. Máme dobrou zprávu, řada modelů bude k vyzkoušení i letos. Jízdy ocení i návštěvníci uvažující o koupi prvního „obytňáku“ - na vlastní kůži totiž poznají odlišné jízdní vlastnosti, které k tomuto druhu cestování jednoznačně patří.

Téma, které se na veletrh vrátí, je i bezpečnost – ať už v podobě přednášek, nebo zejména simulátorů a trenažérů.

Populární součástí je také bazar karavanů a obytných vozů a také minicamp, díky kterému si zakempujete přímo v areálu výstaviště. Rozhodně se jedná o jedinečný zážitek.

Bližší informace budeme postupně zveřejňovat, takže určitě sledujte naše webové a facebookové stránky.

Zavzpomínejte také na minulý ročník, který slavil úspěch u návštěvníků i vystavovatelů, prostřednictvím následujícího videa.

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše