Caravaning Brno

Übersetzung nicht verfügbar.

Jedním z mediálních partnerů veletrhu Caravaning Brno je jedinečný cestovatelský web All4camper – kempujeme s Klárou

Jedním z mediálních partnerů veletrhu Caravaning Brno je jedinečný cestovatelský web All4camper – kempujeme s Klárou, za jehož zrodem a fungováním stojí Klára Hájek Velinská – matka dvou dcer, manželka, vášnivá karavanistka, cestovatelka, blogerka a jedna ze zakládajících členů Asociace kempování a karavaningu. Její nadšení, neskutečná energie, obrovský zápal a láska, s jakou články připravuje, je znát z každého řádku. 

Klářiny články jsou určeny všem karavanistům, kempařům a cestovatelům, kteří na stránkách all4camper.com najdou ucelenou publikaci článků, recenzí, rad, tipů a inspirací. Ty všechny mají jediný cíl – pomoci s plánováním dovolené či výletu, anebo poskytnout technické či praktické rady. 

Na stránkách naleznete i ženskou rubriku, dále pak cestopisy, zajímavé rozhovory či aktuální zprávy a informace ze světa kempování a karavaningu a to včetně itinerářů cest a mnoho cenných odkazů.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše