Caravaning Brno

KaravanTravel.cz vozy prodává i půjčuje

KaravanTravel.cz je autorizovaný zástupce značek Eura Mobil, Caravans International a Mobilvetta, které jsou součástí koncernu Trigano. Trigano je lídrem ve výrobě obytných vozů v Evropě a jeho odbyt je z velké části tvořen zákazníky ve Skandinávii. A skandinávský zákazník si potrpí nejen na design, ale také na technické parametry, které prověří severská zima.

Proto námi zastupované značky připravily v roce 2020 řadu novinek.

KaravanTravel.cz vozy i půjčuje a svým klientům zajišťuje profesionální servis a montáž veškerého příslušenství. Firma má jednoduchou filozofii, nabízet zákazníkům špičkové obytné vozy za atraktivní ceny, výhodně nakupujeme, proto výhodně prodáváme.

Novinky výrobce obytných vestaveb Clever Vans pro rok 2020 Vám představíme na naši domácí výstavě v Praze v areálu firmy.

Zveme Vás do svého stánku v pavilonu P / 04

EURA MOBIL SLAVÍ 60 LET!

Pojem ve světě luxusních obytných vozů. Značka Eura Mobil slaví 60leté výročí. A všechny modely roku 2020 zdůrazňují tuto jedinečnost a prémiovost značky. Nabízejí nezaměnitelnou a jedinečnou atmosféru v interiéru, vynikají unikátní „zapečetěnou“ konstrukcí nástavby testovanou v „ledové“ komoře ALDE. Když si zatopíte v Euramobilu, vzpomenete si na to, jaké to je být u teplých kachlových kamen.

Značka, dobře známá více na západ od nás, dodává výjimečně spolehlivé, praktické a luxusní obytné vozy s bohatou základní výbavou, mezi jejichž hlavní přednosti patří skvělá technologie, jedinečný interiér a desítky let zákazníky ověřená kvalita řešení nástavby, zajišťující dlouhou životnost, která brání vzniku tepelných mostů.

Nástavba využívá technologii pevných lepených spojů známou z leteckého průmyslu.

V podlaze a střeše není jako materiál použit hliník nebo dřevo. Díky technologii GFK, plášti konstrukce ze skelných vláken, je podlaha, stěny a střecha výrazně odolnější proti vnějším vlivům, například proti kroupám. Získáte tak i výhodnější pojištění Vašeho vozu.

Dalšími přednostmi vozů značky Eura Mobil jsou ty nejlepší parametry na zimu, splňující normu EN 1646-1 a skvělá akustická i tepelná izolace XPS. Vozy Eura Mobil mají na nábytek záruku 3 roky a na těsnost nástavby záruku v trvání 10 let nebo 150 000 km, a to již v základní ceně.

Vozy Eura Mobil jsou pravidelně oceňovány čtenáři časopisu Promobil.de či Camperonline.it jako vozy roku.  K předcházejícím vítězstvím Reisemobile des Jahres z roku 2016, 2018 přibyla v roce 2019 hned tři vítězství:

Activa One – 2. místo, Profila RS/T –2. místo a Integra Line – 3. místo.

V rámci svého výročí připravila značka mimořádný model Contura s úžasnou panoramatickou střechu díky níž můžete pozorovat hvězdnou oblohu.

Na výstavě konkrétně představíme:

 • Modelovou řadu 2020 polointegrovaných vozů Profila, na výběr v délkách od 6,99 až po 7,45 metrů.
 • Zcela novou modelovou řadu 2020 Alkoven Activa One tzv. Plážový dům, který nabízí perfektní relaxaci pro všechny milovníky letních i zimních sportů. V délkách od 5,99 do 6,99 m.
 • Integrované vozy 2020 v kategorii do 3,5tuny nebo do 4,5 tuny Integra Line  (IL 720 EB, IL 720 QF)
 • Integrovaný vůz  v kategorii do 4,5 tuny Integra I 760 EB v délce 7,89m, se vzduchovým podvozekem v kombinaci se zcela novou 9stupňovou automatickou dvojspojkovou převodovkou s kroutícím momentem 450Nm a skandinávské arktické pakety s teplovodním topením ALDE.
 • A k vidění bude i tříosá lahůdka Integra I 890 QB 5,5 tuny (3 osy) 8,99 m, s doložností 1500kg. K AL-KO podvozku je přidán plně vzduchový podvozek Goldschmitt pro maximální komfort na cestách, FULL-LED světlomety se starají o výbornou vyditelnost ve tmě, skandinávské arktické pakety s teplovodním topením ALDE se starají o tepelný komfort nejen v zimním období. S maximální výbavou až pro 5 osob a 6 osob na spaní, se skutečně jedná o prezidentský apartmán 5* EuraMobil.
 • Značka EuraMobil říká: „Vyrobeno v Německu, ušito na míru i pro Skandinávii.“

MOBILVETTA

Značka, která změnila svět obytných vozidel a přeměnila tradiční vzhled na moderní design, a značka se kterou se spojuje dovětek „čistý italský design“. Značka, která nabízí luxusní zážitky, inovaci a technologický pokrok a udržuje si svou hodnotu v čase – díky 10leté záruce na těsnost za předpokladu pravidelných kontrol odborného, autorizovanému servisu.

Nový rok 2020 sebou přináší řadu technických vylepšení, pokračující soustředění se na detaily i kvalitu zpracování. A také zcela nové modelové řady s novým designem.

Na výstavě KaravanTravel.cz mimo jiné představí:

 • Modelovou řadu 2020 KEA   v polointegrované variantě KEA P65 i ve variantě s Alkovnou KEA M76.
 • Dále integrované vozy Tekno Design a Tekno Line 80, 85 a 86.
 • Věříme, že se vše stihne a představíme také také úplnou novinku polointegrovaný model s dvojitou podlahou Krosser P86 a tím pádem i s dvojitou porcí úložného místa :-).

CARAVANS INTERNATIONAL

Legendární výrobce kvalitních vozů za příznivou cenu s více než 35letou tradicí a 200 servisními a prodejními místy v Evropě. CI International nabízí konkurenceschopné a technologicky vyspělé vozy na platformách FORD a FIAT, které si udržují i po letech svou spolehlivost a hodnotu.

Pestrou výbavu All inclusive naleznete u všech modelů již v základní ceně. Samozřejmostí již je exkluzivní technologie EVO TECHNOLOGY, která je zárukou absolutní ochrany vozu pro střechu a podlahu. Prodyšná technologie “Made to Breathe” podporuje cirkulaci vzduchu a zabraňuje tvorbě kondenzace vody.

Z novinek pro rok 2020 bychom rádi upozornili na:

 • Inovovanou třídu obytných vestaveb Kyros Elite – Kyros 2 Elite, Kyros 5 Elite, Kyros DUO Elite. Všechny vozy s inovovaným provedením kabiny, s bočními rámovými okny SEITS D+, na novém motoru Fiat Ducatu 2,3 MJ2 103/140k s kroutícím momentem 350Nm a s dieselovým topením Truma Combi 4 již v základní výbavě!  Pro až 4 osoby.
 • Řadu Horon 2020. Se skvělou technologií nástavby GFK, EVO EXPS, izolací, která odpovídá nárokům, těch nejnáročnějších uživatelů ve Skandinávii. Jak říká sama značka: „Ital, ovšem se skandinávskými schopnostmi“. A s novou izolací přichází i méně hluku – lepší zvuková izolace.
 • Polintegrovaný, Integrovaný i obytný vůz s alkovnou Horon 84XT, 87XT (face to face), Horon 79M, Horon 87 Integral (face to face). Vozy s plynovým i dieselovým topení a ohřevem vody a se skvělou výbavou Solárním panelem, zpětnou couvací kamerou, s rámovými okny a digitální ovládání Topení Truma CP+, včetně zimních paketů.
 • Zcela novou řadu Riviera, polointegrované vozy s dvojitou vzduchem vyhřívanou podlahou, která nabízí až 690 litrů úložného prostoru. A konceptem stahovací postele mimo vstupní dveře. Základem obytné části je dvojitá vzduchem vyhřívaná podlaha o výšce 19 cm. Dvojitá podlaha významně vylepšuje vlastnosti obytné části, zvláště pak strukturální trvanlivost, zlepšuje tepelně technické a akustické vlastnosti, snižuje těžiště vozu vzhledem k umístění nádrží na čerstvou a „šedou“ vodu ve dvojité podlaze, obě nádrže jsou tak i izolovány a vyhřívány teplým vzduchem ve dvojité podlaze.
 • Zajímavostí je i příčný úložný prostor umístěný za kabinou řidiče, který je přístupný z obou stran obytného vozu a úložné schránky u vstupu a v interiéru obytného vozu. Konstrukci vozu tvoří sklolaminátové (GFK, GRP) stěny a střecha ze sklolaminátové konstrukce (GFK, GRP). V sendviči je použita patentovaná izolace Styrofoam (extrudovaná polystyrénová pěna). Z celé konstrukce bylo zcela vyloučeno dřevo a hliník. Nově je strop obytného vozu potažen textilním vláknem pro lepší akustickou a tepelnou pohodu. Zpracování detailů jedinečného exteriéru i interiéru je srovnatelné s A-třídou integrovaných vozů.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše