Motosalon

Übersetzung nicht verfügbar.

Kawasaki Ninja 650 dostala nový kabát. Pod ním vše při starém

Kawasaki Ninja 650 si získala srdce mnoha jezdců svou hravostí a ovladatelností v kombinaci s příznivou cenou. Po čtyřech letech nastal čas na změnu. Ta se odehrála především v oblasti designu, zatímco technika zůstala pro letošní rok téměř beze změny.

Dvouválcová šestsetpadesátka má nový přední světlomet a agresivnější tvary kapotáže, kterými se má přiblížit čtyřválcovému supersportu Ninja ZX-6R 636. Změny tvarů, které se sedla a zadních partií týkají jen minimálně, mají umocňovat i nové barvy. Nový je i TFT displej přístrojového panelu s řadou pokročilých funkcí a to včetně možnosti propojení s chytrým telefonem prostřednictvím Bluetooth.

Základem motorky je i nadále rám z vysokopevnostní oceli, v němž je usazen osmiventilový řadový dvouválec o objemu 649 kubických centimetrů s výkonem 50,2 kW (68 kW) a točivým momentem 65,7 N.m, roztáčející zadní kolo prostřednictvím šestistupňové převodovky.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše