Life!

Übersetzung nicht verfügbar.

Ke sportu bude motivovat mládež Kristýna Kolocová

Úspěšná plážová volejbalistka bude jedním z účastníků akce SPORT Life! pro mládež. Přečtěte si, co stojí za jejím úspěchem, dobrou náladou a pozitivním přístupem k životu.

Jak se udržujete ve formě?
Cvičím :) Alespoň jednou týdně dělám nějaké kardio (kolo, běh) a jednou chodím s trenérem do posilovny. K tomu se snažím zdravě jíst, nekouřit a moc nepít.

Sáhli jste si při sportu někdy opravdu na dno?
Na fyzické dno tolikrát asi ne, plážový volejbal je přece jen hlavně technický sport. Ale na psychické dno několikrát. Když se nedaří, ale člověk moc chce, když si s parťačkou nerozumí, když hraje špatně a neví, co s tím….Prostě sport je občas velký oříšek.

Co vás osobně motivuje k výkonu?
Posouvání vlastních limitů, vidina zlepšování se, láska ke sportu. Je toho hodně, ale jednu konkrétní věc je těžké říci.

Čím odpočíváte od sportu?
Ráda jdu na dobrý film, přečtu si knížku, hraju karty nebo společenské hry, anebo zajdu s kamarádkou na kafíčko.

Co vám udělalo poslední dobou největší radost?
Každý den se snažím mít radost z maličkostí, pak je život veselejší. Dělá mi radost můj muž, moje práce, ségry prcek a tak celkově, kde co :)

Používáte při sportu moderní technologie? Pomáhají vám?
Určitě částečně ano, ale nesmí se to přehánět. V tréninku se často využívají kamery, na běhání používám různé aplikace, k prezentaci vlastní osoby (což je důležité pro sponzory) je potřeba i Facebook a Instagram…

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše