ProDítě, Svět ženy

Übersetzung nicht verfügbar.

Kočárek, kam se podíváš

Největší výběr kočárků, ale i autosedaček nebo dětského nábytku je každoročně k vidění na brněnském výstavišti. Rodiče na veletrhu PRODÍTĚ získají perfektní přehled o nabídce včetně modelů a značek, které teprve míří do obchodní sítě. Mohou přímo na místě porovnat výbavu i cenu, ověřit kvalitu a případně kočárek rovnou zakoupit.

A na co se můžeme těšit? Třeba na českou premiéru dvou nových sportovních kočárků značky Inglesina nebo na aktuální kolekci tradiční holandské značky Koelstra, která kdysi jako první přišla s kočárkem typu „golfové hole“. Prohlédnete si stylové multifunkční kočárky švédské značky Thule i americký kočárek Milkbe – jediný na světě, který sám zabrzdí, když pustíte rukojeť. Další zajímavou značkou kočárků je švédská Emmaljunga s téměř stoletou tradicí, z Norska dorazí značka Stokke využívající ekologicky šetrné materiály a představí se také vůbec „nejzelenější“ značka kočárků - nizozemský Greentom, který vyrábí z recyklovaných PET lahví.

Kdo si potrpí na design, může vybírat třeba ze speciální diamantové edice značky ABC design nebo z nové kolekce Cybex for Scuderia Ferrari inspirované legendárními vozy. Další novinkou značky Cybex je kočárek Priam s praktickým 4 v 1 cestovním systémem. Značka Hartan spolupracovala na novém kočárku s konstruktéry automobilky Mercedes-Benz a pozornost si určitě zaslouží také další německá značka Moon a její vlajková loď - stylová dvojkombinace Solitaire. Ale to je jen malá ochutnávka, celkově se v Brně představí kočárky několika desítek značek z celého světa.

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše