Motosalon

Übersetzung nicht verfügbar.

Letos poprvé přes 100 customů v soutěži

Přestože má na Motosalonu soutěž přestaveb premiéru, podařilo se jí dosáhnout skvělého rozjezdu ve srovnání s podobnými akcemi ve světě. Na start se dostavilo 102 soutěžních přestaveb, tedy originálních upravených motocyklů, tzv. customů.

Czech Custom Grand Prix hostí naprosté novinky

Na expozici přestaveb v pavilonu F je neustále plno, kolem jednotlivých motorek se tvoří hloučky, návštěvníky Czech Custom Grand Prix doslova přitahuje jako magnet. „Mít přes 100 motorek v soutěži se povedlo v České republice historicky jen jednou, jsme z toho mile překvapeni,“ pochválil si pořadatel Ondřej Hrůza. Přiznává také, že na poslední chvíli akceptovali ještě několik přihlášek opozdilců, kteří své kousky dokončovali těsně před výstavou. Kromě 102 soutěžních exponátů je k vidění ještě více customů, které však kritérium soutěže nestihli splnit, ale i tak jsou pro diváky inspirací. „Většina motorek stavitelů je tu nová, jsou tedy k vidění v Brně poprvé. Jsou to nádherné kusy,“ řekl Ondřej Hrůza. Přestavby se prezentují v deseti kategoriích, pořadatelům se podařilo naplnit samostatnou soutěžní sekci skútrů a mopedů. „V této kategorii jsme si říkali, že bude dobré, když se přihlásí 5 až 6 přestaveb a máme jich 13, což je opravdu super,“ usmál se pořadatel. K úrovni soutěže se pochvalně vyjadřují i organizátoři světových soutěží z AMD, kteří přijeli z Holandska a Anglie. Nechme se tedy překvapit, které přestavby v neděli budou patřit mezi ty vítězné.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše