Life!

Übersetzung nicht verfügbar.

Clash Royale v Brně: Bojujte na bitevním poli a staňte se králi hradní věže

V Brně od 8. do 11. listopadu na IN-JOY Life! budou ti nejlepší hráči a hráčky bojovat v mobilním dobrodružství, aby zničili nepřátelské království. Řeč je o hře Clash Royale ze studia Supercell, která funguje na principech „tower defense“. Součástí Samsung mistrovství ČR v mobilních hrách je už tři roky.

Sestavit balíček karet za kterými se skrývají jednotky, kouzla nebo budovy a počkat na náhodně zvoleného nepřítele. Clash Royale, jenž spojila pravidla MOBA her se zásadami tower defense žánru, je jedna z nejúspěšnějších her na mobil. Velikost její komunity a fanoušků totiž dokáže poměřit síly i s poměrně tradičními počítačovými tituly. I přesto že hru z obchodu stáhnete zdarma, disponuje doplňky za peníze. Hráči ji proto řadí do skupiny freemium her

Freemium hra: jedná se o hry, které získáte zdarma. Avšak abyste se na vyšších úrovních dokázali ve hře posunovat dál a nechcete čekat třeba 12 hodin, můžete si dokoupit doplňky, jenž postup významně urychlí.

Princip, který uchvátil komunitu

Základem hry Clash Royale jsou kartičky s postavičkami, které hráči používají pro boj s protivníky. Každá karta má své speciální schopnosti a dělí se na boj ze země a ze vzduchu. Zvláštní skupinu tvoří obři, kteří jsou mistry v ničení nepřátelských věží.

K dispozici má hráč tři skupiny po osmi kartách, které si sám navolí a poté je může využívat v boji. K dispozici je opravdu velké množství kartiček, které se během hraní postupně odemykají.

Za vyhraný zápas obdrží hráč truhlu. Bohužel, aby zjistil, co je uvnitř (většinou další bojovníci nebo vylepšení stávajících vojáků) musí čekat tři až dvanáct hodin. A protože trpělivost přináší vytoužené ovoce, tak po uplynutí času získá potřebná vylepšení.

Pravidla hry samotné jsou v zásadě jednoduché – hráč musí porazit nepřítele všemi dostupnými prostředky. Za vítězství dostane vybojované poháry, které indikují úspěšnost v boji. Prohraným zápasem o část pohárů zase přichází.

Hra hráče dělí podle arén a levelů (úrovní). Maximální level, kterého hráči mohou dosáhnout, je 13, arén je pak ve hře 11. Zápasy v Clash Royale jsou akční a rychlé, trvají maximálně čtyři minuty, takže napětí po celou dobu hry je zajištěno.

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše