Life!

Na poslední chvíli. Gillette přinese League of Legends na MČR 2019

Vodafone Mistrovství ČR v počítačových hrách se rozrostlo o další kooperační hru. Gillette Mistroství ČR v League of Legends se zařadilo po bok PUBG a Counter-Strike: GO. Kvalifikace startují v sobotu 28. září.

Tak co, hráči, jste připraveni? I když už mnozí ani nedoufali, že to přijde, tak se League of Legends (Lolko) probojovalo mezi PUBG a Counter-Strike: GO jejichž klasifikační turnaje se začínají chýlit ke konci. Hráči a fanoušci domácí League of Legends scény se sice nedočkali celoroční MČR podpory, ale na vyvrcholení česko-slovenské esportovní sezony dostane Lolko díky zájmu Gillette svou vlastní druhou stage.

Do Brna na výstaviště se podívají čtyři nejlepší týmy, které získají nejvíce bodů ve třech kvalifikačních turnajích v rozmezí od 28. září do 12. října a zároveň zvítězí v „boji kdo s koho“ v poslední uzavřené kvalifikaci. V ní už čekají přizvaní finalisté posledních Hitpoint LEGENDs, eSuba a Team Brute.

Samotný finálový turnaj bude mít vlastní stage na stánku společnosti Gilllette a bude se hrát již od pátku 8. listopadu. League of Legends se na MČR vrací díky podpoře společnosti Gillette, která na česko-slovenský esportovní trh vstupuje vůbec poprvé.

Podívejte se nyní na komentovaný zápas ze svitavského kotle na Hitpoint LEGENDS mezi týmy eSuba a eXtatus.

League of Legends je počítačová hra žánru multiplayer on-line battle arena.  Světová herní populace je rozdělena geograficky do asi tuctu regionů, přičemž hráči z daného regionu jsou přednostně připojováni na místně příslušné servery. Ve hře League of Legends vystupuje hráč jako vyvolávač, který ovládá v jednom zápase jediného šampiona s unikátními vlastnostmi a bojuje spolu se svým týmem proti nepřátelskému týmu na jedné mapě.

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše