Motosalon

Übersetzung nicht verfügbar.

M-Style: Příslušenství a doplňky, které ocení každý jezdec

Český výrobce a prodejce příslušenství a doplňků přiveze na Motosalon to nejlepší ze své nabídky. Novinkou bude speciální držák na přilby s názvem d:Rio s vestavěným větrákem, který díky svému tvaru dokáže vysušit helmu za 20 až 30 minut.

Díky chytré konstrukci si tuto vychytávku snadno nastavíte na velikost své přilby. Dlouhou životnost zaručuje větrák s kvalitními ložisky.

Mezi další lákadla patří segmentové blinkry, čili ty, které se rozsvěcují postupně. Blinkry Flow 2 k funkci sekvenčního blikání přidávají ještě denní svícení a funkci brzdového světla. Přitom si samozřejmě zachovávají homologaci nebo certifikát odolnosti IP67. Další svítící doplněk je určený pro cestovatele, protože jde o přídavná 10W světla.

Na stánku si pořídíte i nové padací protektory dostupné pro širokou škálu motocyklů. Nebude chybět ani držák SPZ, u kterého si budete moci nastavit délku jeho nohy a sklon SPZ.

Nabídku doplní i nový typ pasové airbagové bundy Hit-Air HS-6. Co od ní očekávat?

Materiál

Použitým povrchovým materiálem je Ripstop (Polyester), a 600D (Polyester – materiál ze 100% polyesterového vlákna), jehož vlastností je vysoká odolnost vůči prodření a tření. Obecně je to velmi pevný hustě tkaný materiál, který se využívá také pro výrobu batohů nejvyšší kvality, zavazadel, robustních pouzder počítačů atd. Materiál odpuzuje vodu, ale pro váš komfort ve velkých lijácích a chladnu doporučuje výrobce opět zakoupit speciální vložku B-Liner. 

Podšívka: Mesh (Polyester) (prodyšný materiál)

Reflexní prvky

Na HS-6 je naleznete reflexní prvky na krku (respektive na páteři pod krkem), horizontálně jako lem airbagového límce nad lopatkami a z boku na rukou u ramen. Takže svítit za tmy při odrazu světlometů budete.

Chrániče

Povrch certifikovaných ramenních a loketních chráničů, které jsou vyrobeny z polypropylenu, má strukturu včelích pláství. Těm se říká „Honeycomb“. Tento tvar není jen designovým prvkem či výmyslem vývojářů. Šestibuněčná struktura plastu v praxi v okamžiku tvrdého nárazu dokáže rozložit kinetickou energii nárazu do větší plochy a tím logicky snížit riziko poškození těla v místě nárazu. Spodní vrstva chráničů je z měkčího polyethylenu. V oblasti zad najdete měkkou pěnovou vložku.

Možnosti nastavení HS-6

Bundu si můžete upravit v pase, díky bočním stahovacím pásům a v oblasti bicepsů.

Airbag

Stejně jako u ostatních výrobků Hit-Air, je airbag jako takový vyroben z polyurethanu. Tento materiál je neskutečně pevný a pružný. Samozřejmostí je i dlouhá životnost. Airbagový systém chrání vaše tělo a pojímá tu největší energii při nárazu.

Větrání

Další deviza bundy jsou větrací otvory, které ve velmi teplých dnech ochladí vaše tělo a uleví mysli. Díky větracím otvorům na rukávech a v zádech vámi projede proud vzduchu, který vás osvěží.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše