ProDítě, Svět ženy

Übersetzung nicht verfügbar.

Medvídci myHummy uspávají děťátko pomocí bílého šumu

Medvídek má v sobě přístroj, který vydává pět variant takzvaného bílého šumu, který co nejvěrněji simuluje zvuky z doby, kdy dítě bylo v matčině lůnu. Slyší tak šum plodové vody a tlukot srdce, déšť či příboj. Bílý šum je fenomém, s nímž pracuje například světoznámý pediatr Harvey Karp.

Vypadá jako hezký plyšový medvídek. V módních jemných pastelových barvách a originálním designu k tomu a v několika provedeních – od samotné hlavičky po celé tělíčko. Jenže tohle není klasický „muchláček“ či „usínáček“ pro novorozeňata do postýlky. Tento medvídek pomáhá usínat děťátku i pomocí zvuku. MyHummy využívá takzvaného bílého šumu, tedy zvuků, které miminku připomínají pobyt v matčině břiše.

Do plyšového obalu se totiž vkládá speciální malý přístroj s několika programy, které rodič může zvolit. Od šumu plodové vody doprovázeného tlukotem srdce, přes déšť, zvuky fénu po příboj. Pak záleží na tom, který z uklidňujících módů a v jaké hlasitosti je pro děťátko to pravé.

Prostě, kdykoliv je potřeba miminko uspat nebo uklidnit, stačí zatlačit na to správné místo a přístroj se spustí. Můžete ho brát s sebou na cesty autem, do kočárku.

Na loňském veletrhu ProDítě měli medvídci velký úspěch a letos MyHummy přiveze mezi 14. a 17. březnem na brněnské výstaviště novou kolekci.

Používání bílého šumu v myHummy vychází ze studií světoznámého pediatra Harvey Karpa, proslaveného knihou Nejšťastnější miminko v okolí a jeho speciální metody zavinování, která taktéž simuluje pobyt v matčině lůně.

www.myhummy.cz

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše