ANIMAL TECH

Übersetzung nicht verfügbar.

MIKROP ČEBÍN s novými recepturami nejen pro telata

Tradiční výrobce minerálně-vitamínové výživy hospodářských zvířat v pavilonu P prezentuje svůj široký sortiment včetně zajímavých novinek. Seznamte se s vylepšenou výživou telat TELMILK, melasovanými minerálními lizy i krmnými doplňky pro koně IREL.

Společnost MIKROP ČEBÍN s 55letou výrobní tradicí je mezi chovateli známá vysokou kvalitou výživových směsí i velkou šíří sortimentu. Svou nabídku zaměřuje na všechny kategorie hospodářských zvířat, především skot, prasata, drůbež, ale také ovce, kozy a ekologické chovy. Nechybí ani tzv. hobby sortiment, kam patří výživa pro koně nebo kompletní směsi pro lesní zvěř. Na letošní ANIMAL TECH přichází se zajímavými novinkami téměř v každé kategorii.

„Jako hlavní novinku letos představujeme řadu mléčných krmných směsí TELMILK s inovovaným složením. Výroba probíhá bez GMO a vychází z posledních výživových trendů s maximálním zastoupením živočišné bílkoviny,“ popisuje Ctibor Zourek, vedoucí obchodu MIKROP ČEBÍN a. s. Receptura mléčných krmných směsí TELMILK využívá vepřové sádlo, které má velmi vysokou stravitelnost. Směsi obsahují Imuno-komplex, tedy vyvážený poměr vitamínů, minerálních látek a probiotik, které napomáhají správné činnosti imunitního systému telat. MIKROP ČEBÍN tradičně dbá na vysokou kvalitou kvalitu vstupních surovin a také doprovodné služby. „Nenabízíme jen produkty, ale i související servis, odborné poradenství, školení zootechniků a ošetřovatelů,“ zdůrazňuje Ctibor Zourek.

Další novinkou je speciální program pro ovce a kozy včetně produktů schválených organizací KEZ pro ekologické chovy. Čebínský výrobce nabízí také inovovanou řadu minerálních lizů pro hospodářská zvířata s přídavkem třtinové melasy. Jak vysvětluje vedoucí obchodu, tyto melasované lizy jsou pro zvířata chutnější, což ve výsledku vede k vyššímu příjmu minerálů. V hobby sortimentu je MIKROP od letošního roku výhradním zástupcem firmy IREL, která dodává krmné doplňky a veterinární kosmetiku pro koně. Doplňky obsahují také ostropestřec mariánský pro zlepšení funkce jater.

„Jsme skoro domácí a vystavovali jsme v Brně každý rok, ale teď se účastníme už jenom v lichých letech, protože nomenklatura krmiv na veletrhu TECHAGRO chybí. Spojení veletrhu ANIMAL TECH s Národní výstavou hospodářských zvířat kvitujeme a předpokládáme, že se tato akce specializovaná na živočišnou výrobu bude dále rozšiřovat,“ říká Ctibor Zourek, který je s letošní návštěvností spokojen: „Vnímáme veletrh hlavně jako společenskou událost a možnost potkat se s našimi zákazníky. Už první den nás potěšilo, kolik veřejnosti přišlo podívat se na zvířata. Zájem o naši prezentaci je tradičně vysoký a v neděli nás navštívili premiér a další významní hosté, což jsme vnímali jako prestižní událost a vyjádření podpory zemědělství.“

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše