Caravaning Brno

Übersetzung nicht verfügbar.

Návštěvnická soutěž s AZ Servis: Vyhrajte outdoorové vybavení

Ve spolupráci s AZ SERVIS jsme pro vás i letos připravili velkou návštěvnickou soutěž, tentokrát o outdoorové vybavení. Zúčastnit se jí může každý návštěvník veletrhu. Na pokladně si stačí vzít průvodce veletrhem Caravaning Brno, odpovědět na soutěžní otázku a vhodit jej do boxu na stánku č. 016 v pavilonu P.

AZ SERVIS
První prodaný automobil vyjel od společnosti AZ SERVIS už v roce 1993. Od té doby rukama jejich prodejců a techniků prošla řada dalších vozů, čímž získala dostatek zkušeností, aby se zařadila mezi špičkové brněnské autosalony. Stala se autorizovaným partnerem ŠKODA.

AZ SERVIS je autorizovaným servisním partnerem pro vozidla značek ŠKODA, Volkswagen a SEAT. Základem poctivého servisu je být ve službách vždy o krok dál, proto je servis otevřený NONSTOP. Můžete jej navštívit kdykoliv potřebujete – v noci, o víkendech i o svátcích. Zákazníci mají k dispozici odvoz domů zdarma a dopřát sobě a svému vozu mohou i množství doplňkových služeb, jako například ruční mytí vozu nebo uskladnění pneumatik.

Od roku 2013 sídlí autosalon v nejvyšší budově České republiky v brněnské AZ TOWER. Tady najdete nejen autosalon ŠKODA, ale také NONSTOP servis a nově i prodej ojetých vozů ŠKODA.

Soutěžní podmínky:

  1. Soutěže se může zúčastnit každý návštěvník se zakoupenou vstupenkou. Vyplněním hlasovacího lístku a jeho odevzdáním souhlasíte s pravidly soutěže, které jsou zveřejněné na www.caravaning-brno.cz.
  2. Úplně a čitelně vyplňte hlasovací lístek a napište svůj tip u soutěžní otázky.
  3. Lístek odevzdejte na stánku č. 016 v pavilonu P.
  4. Vítězem se stává účastník s tipem, který bude nejblíže skutečnému počtu návštěvníků. Vítěz bude vyzván k převzetí ceny telefonicky nebo písemně.
  5. Soutěž probíhá od 7. do 10. 11. 2019. Výherce bude vyrozuměn do konce roku 2019.
  6. Na výhry v soutěži se nevztahuje právní nárok. Organizátor soutěže má právo změnit nebo zrušit tuto soutěž bez náhrady.

 

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše