Caravaning Brno

Übersetzung nicht verfügbar.

Navštivte kouzelná místa s cestovateli

Chcete se alespoň na chvíli přenést do jiného světa, plného dobrodružství, zážitků, všedních i nevšedních scenérií? Pak si společně s námi vychutnejte cestovatelské přednášky, které každý rok patří do doprovodného programu výstavy Caravaning Brno v pavilonu P. Díky poutavému vyprávění a jedinečným obrazovým materiálům se můžete přenést do zemí blízkých i vzdálenějších.

Láká vás Severní Amerika, přesněji Kanada? Jakub Moravec vám v pátek 8. listopadu od 13 hod ukáže, že  s půjčeným obytným vozem lze toho za dva týdny v oblasti kolem velkých jezer v Kanadě stihnout více, než by se zdálo.  Tentýž den od 16 hodin se můžete inspirovat cestovatelským zážitkem do destinace bližší, ale pro karavanisty ne příliš známé - a sice do Východního Polska. Zemi, nabízející nádherné přírodní i kulturní památky a přívětivé zázemí pro kempování, vám představí Klára Hájek Velinská z All4Camper. V sobotu se s námi můžete vypravit obytným automobilem do Irska. Atraktivní cestopis, poodhalující přírodní krásy Irska a kouzlo zdejších vyhlášených palíren whisky, má pro vás připraven na 14 hod opět cestovatel Jakub Moravec. Dobrodružství pro otrlejší povahy se přímo nabízí v neděli. V 11.30 vám cestovatelé Marek Havlíček a Ota Synek přiblíží cestopisnou přednášku od posledního žijícího člena původní expedice Tatra kolem světa. Uvidíte nikdy nezveřejněné fotografie a budete u představení projektu Tatra kolem světa 2, jehož součástí je výstava expedičního kamionu před pavilonem P. Kdo z vás si troufne ještě hlouběji do srdce přírody, do pomalu objevovaných zemí, pak uvítá poutavý cestopis Jakuba Moravce nazvaný Namibie a Botswana se střešním stanem. Jízda džípem se střešním stanem, exotická krajina a zvířata jsou zárukou neobyčejného dobrodružství. Inspirovat se můžete v neděli ve 13.30 hod.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše