Motosalon

Übersetzung nicht verfügbar.

Nová KTM Super Duke R letos vyjede s vyšším výkonem

Rakouská KTM se rozhodla pro letošní rok výrazně inovovat svůj nekompromisní naháč Super Duke R. Již tak brutální výkon dvouválcové třináctistovky se podařilo zvýšit o tři koně na rovných 180 a kroutící moment vyladit na úctyhodných 140 Nm. Naopak hmotnost stroje klesla o šest kilo na celkových 189 kilogramů.

Další velkou novinkou je zcela nový rám, který by měl být až třikrát tužší než rám u předchozí generace. Zadní podsedlový rám je nově vyrobený z karbonu a zadní kyvná vidlice s přepákováním je zcela nová.

Design motocyklu zůstal téměř beze změn. Podvozek byl přepracovaný, je plně stavitelný a využívá komponenty  od firmy WP. Palubní desku tvoří pětipalcový TFT displej a elektronická výbava zahrnuje vedle kontroly trakce třeba volbu jízdních režimů, tempomat, synchronizaci s telefonem nebo oboustranné rychlořazení. Prodej nové generace KTM 1290 Super Duke R by měl odstartovat v únoru.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše