Motosalon

Übersetzung nicht verfügbar.

Nový český motocykl Böhmerland bude i ve verzi s nulaprocentním emisním pohonem. A nemusí to být elektřina

Motocykl Böhmerland, který s odkazem na původní stroje vyráběné v 30. letech minulého století v Krásné Lípě, vyrábí podnikatel a vizionář Peter Knobloch, bude k mání i ve verzi s 0% emisní pohonnou jednotkou.

Stroj s eko pohonem však nemusí být na elektřinu, jak by se dalo dle současného trendu očekávat. Elektrická varianta motocyklu původně vznikla jen kvůli testům podvozku nového Böhmerlandu. O tom, zda se bude eko verze s 0% emisní pohonnou jednotkou (dosahující rychlosti až 200km/h), kterou v současnosti na trhu nikdo nepoužívá vyrábět vedle kompresorem přeplňované benzínové šestistovky, má rozhodnout zájem zákazníků a investorů do sériové produkce s novou inovativní pohonnou jednotkou.

Designové studie Böhmerlandu 21 představil Knobloch (který je majitelem ochranné známky) na loňském Motosalonu. Tehdy ověřoval poptávku, podle které se chtěl rozhodnout, zda stroje začne vyrábět a v jaké designové variantě. Nyní již existuje funkční provedení benzínové a elektrické verze. Třetí inovativní a revoluční varianta je v tuto chvíli připravena jako investiční příležitost pro investory, kdy se nabízí seriová výroba a široký zájem veřejnosti o volnočasový motocykl na bezpečnou zelenou energii.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše