TECHAGRO

Übersetzung nicht verfügbar.

Obr od CASE IH vzbudil pozornost a dostal cenu

V expozici AGRI CS a.s. se před traktory značky CASE IH tají dech a málokdo projde, aniž by se posadil za volant. Traktor CASE IH Quadtrack ohromil i porotu letošní soutěže o GRAND PRIX veletrhů Techagro, Biomasa a Silva Regina.

Proč se rozhodli ocenění tomuto stroji dát? „Traktor CASE IH Quadtrac CVX vychází z úspěšného konceptu čtyř pásového podvozku QUADTRAC, který je navíc vybaven převodovým ústrojím CVT (Continual Variable Transmission) s plynulou změnou převodového poměru. Osvědčená koncepce čtyř na sobě nezávislých pásových jednotek společně s kloubovým systém zaručuje neustálý kontakt pásů s půdou pro zajištění optimální tahové síly a snižuje nežádoucí zhutnění půdy. Převodové ústrojí je navrženo tak, aby při rychlosti do 10 km/h byl přenos výkonu na pásové jednotky pouze mechanicky, co zaručuje vysokou tahovou účinnost. Traktor je vybaven systémem řízení produktivity APM (Automatic Productivity Management), který dokáže optimálně sladit otáčky motoru a převodový poměr pro dosažení nejnižší spotřeby paliva,“ zní verdikt.

Cenu Grand Prix si na slavnostním večeru přišli na pódium převzít (druhý zleva) Martin Rada, předseda představenstva AGRI CS a generální ředitel Agrotec Group a (uprostřed) Pavel Novák, produktový manažer pro traktory CASE IH. Skleněnou plastiku a diplom jim předali (zleva) šéf letošní poroty Jiří Mašek, ministr zemědělství Jiří Milek a generální ředitel společnosti Veletrhy Brno Jiří Kuliš.

Kdo by si chtěl nejen oceněného obra z portfolia CASE IH prohlédnout, nechť zamíří do pavilonu V. AGRI CS má stánek s číslem 001, ale to ani není potřeba vědět. Jasně červené traktory nelze v žádném případě minout.

Weitere News von der Messe