TECHAGRO

Translation is not available.

Obr od CASE IH vzbudil pozornost a dostal cenu

V expozici AGRI CS a.s. se před traktory značky CASE IH tají dech a málokdo projde, aniž by se posadil za volant. Traktor CASE IH Quadtrack ohromil i porotu letošní soutěže o GRAND PRIX veletrhů Techagro, Biomasa a Silva Regina.

Proč se rozhodli ocenění tomuto stroji dát? „Traktor CASE IH Quadtrac CVX vychází z úspěšného konceptu čtyř pásového podvozku QUADTRAC, který je navíc vybaven převodovým ústrojím CVT (Continual Variable Transmission) s plynulou změnou převodového poměru. Osvědčená koncepce čtyř na sobě nezávislých pásových jednotek společně s kloubovým systém zaručuje neustálý kontakt pásů s půdou pro zajištění optimální tahové síly a snižuje nežádoucí zhutnění půdy. Převodové ústrojí je navrženo tak, aby při rychlosti do 10 km/h byl přenos výkonu na pásové jednotky pouze mechanicky, co zaručuje vysokou tahovou účinnost. Traktor je vybaven systémem řízení produktivity APM (Automatic Productivity Management), který dokáže optimálně sladit otáčky motoru a převodový poměr pro dosažení nejnižší spotřeby paliva,“ zní verdikt.

Cenu Grand Prix si na slavnostním večeru přišli na pódium převzít (druhý zleva) Martin Rada, předseda představenstva AGRI CS a generální ředitel Agrotec Group a (uprostřed) Pavel Novák, produktový manažer pro traktory CASE IH. Skleněnou plastiku a diplom jim předali (zleva) šéf letošní poroty Jiří Mašek, ministr zemědělství Jiří Milek a generální ředitel společnosti Veletrhy Brno Jiří Kuliš.

Kdo by si chtěl nejen oceněného obra z portfolia CASE IH prohlédnout, nechť zamíří do pavilonu V. AGRI CS má stánek s číslem 001, ale to ani není potřeba vědět. Jasně červené traktory nelze v žádném případě minout.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše