KABO

Übersetzung nicht verfügbar.

Peter Legwood, italská obuv upravitelná na míru

Značka Peter Legwood bude mít na brněnském veletrhu KABO premiéru. Tato pohodlná obuv se slonem ve znaku byla vyvinuta v roce 1991 v Itálii jako regenerační ortopedická obuv pro celodenní nošení.

Její kvality dnes oceňují tisíce lidí, kteří většinu dne tráví na nohách (prodavači, zdravotníci, aj), sportovci, těhotné ženy, děti i senioři. Boty Peter Legwood jsou totiž lehké, antibakteriální, protiskluzové a upravitelné na míru. Přijďte se sami přesvědčit - na veletrhu bude k vidění novinka pro jaro 2020: lehká zdravotní kožená obuv Cruise. Na KABO ji přiveze společnost Pro Evolution s.r.o..

FACEBOOK | WEB

Technologie iStep® - přizpůsobte si obuv na míru

Aetrex je americký výrobce ortopedických vložek, obuvi a patentované technologie iStep®. Historie firmy sahá až do roku 1946. Dnes Aetrex patří mezi 5 nejrychleji rostoucích obuvnických firem v USA.

 

iStep® – špičková technologie pro vaše chodidla!

Přístroj díky plně automatizované detailní analýze chodidel přesně určí typ nožní klenby, rozložení hmotnosti na plochu chodidel a jejich přesnou velikost. Výsledky měření jsou základem pro určení správné ortopedické vložky. Z každé sériově vyráběné boty udělají botu na míru právě pro vás.

Pohodlí ve všech typech obuvi – rychlé, jednoduché a praktické!

Po provedení skenu chodidel pro vás přístroj iStep® vybere nejvhodnější vložku, kterou si můžete na místě vyzkoušet. Vložky můžete jednoduše přendávat do všech bot.

Chcete se cítit dobře i ve vysokých podpatcích a balerínách? Přijďte si vyzkoušet speciální ortopedickou vložku Fashion navrženou pro úzkou společenskou a módní obuv.

Více na www.chodimzdrave.cz.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše