KABO

Peter Legwood, italská obuv upravitelná na míru

Značka Peter Legwood bude mít na brněnském veletrhu KABO premiéru. Tato pohodlná obuv se slonem ve znaku byla vyvinuta v roce 1991 v Itálii jako regenerační ortopedická obuv pro celodenní nošení.

Její kvality dnes oceňují tisíce lidí, kteří většinu dne tráví na nohách (prodavači, zdravotníci, aj), sportovci, těhotné ženy, děti i senioři. Boty Peter Legwood jsou totiž lehké, antibakteriální, protiskluzové a upravitelné na míru. Přijďte se sami přesvědčit - na veletrhu bude k vidění novinka pro jaro 2020: lehká zdravotní kožená obuv Cruise. Na KABO ji přiveze společnost Pro Evolution s.r.o..

FACEBOOK | WEB

Technologie iStep® - přizpůsobte si obuv na míru

Aetrex je americký výrobce ortopedických vložek, obuvi a patentované technologie iStep®. Historie firmy sahá až do roku 1946. Dnes Aetrex patří mezi 5 nejrychleji rostoucích obuvnických firem v USA.

 

iStep® – špičková technologie pro vaše chodidla!

Přístroj díky plně automatizované detailní analýze chodidel přesně určí typ nožní klenby, rozložení hmotnosti na plochu chodidel a jejich přesnou velikost. Výsledky měření jsou základem pro určení správné ortopedické vložky. Z každé sériově vyráběné boty udělají botu na míru právě pro vás.

Pohodlí ve všech typech obuvi – rychlé, jednoduché a praktické!

Po provedení skenu chodidel pro vás přístroj iStep® vybere nejvhodnější vložku, kterou si můžete na místě vyzkoušet. Vložky můžete jednoduše přendávat do všech bot.

Chcete se cítit dobře i ve vysokých podpatcích a balerínách? Přijďte si vyzkoušet speciální ortopedickou vložku Fashion navrženou pro úzkou společenskou a módní obuv.

Více na www.chodimzdrave.cz.

Další aktuality z veletrhu