Übersetzung nicht verfügbar.

Realizace expozic se činí. Pro ŠKODA AUTO zajistila prezentaci udržitelné mobility

Realizace expozic a servisu se obvykle stará o výstavbu krásných stánků na veletrzích. Nezahálí ale ani v této nelehké době. Tým Michala Čechury vyjel do Rakouska, kde se podílel přípravě akce pro společnost ŠKODA AUTO.

Mladoboleslavská automobilka uspořádala ve Vídni a jejím okolí od 14. do 21. září událost pro novináře z celého světa. Ty ubytovala v NH Hotel Vienna Airport a připravila pro ně testovací jízdy k obrovskému Neziderskému jezeru u hranic se Slovenskem. Tam pro ně v moderním vinařství Hillinger nachystala občerstvení a prezentaci Octavie iV s plug-in hybridním pohonem. Kromě ní ve vídeňském hotelu představila i další ekologicky laděné modely.

Tým společnosti Veletrhy Brno na všech těchto místech instaloval stěny s velkoplošnou grafikou, designový nábytek, osvětlení, ale také nezbytné plexi štíty na recepce a stojany s dezinfekcí. „Nejnáročnější byla montáž velkého pódia ve svahu pod vinicemi. Usazení na trávu v poměrně velkém sklonu vyžadovalo precizní skladbu podesty i sílu,“ popsal vedoucí manažer projektového týmu realizace Michal Čechura.

Klient vše výborně připravil, takže instalace šla hladce a nebylo potřeba improvizovat. „Díky tomu můžeme říct, že to byla pro všechny zapojené zakázka za odměnu,“ doplnil Čechura.

Příprava a pečlivá práce jsou vizitkou společnosti Veletrhy Brno, se kterou se před lety u firmy ŠKODA AUTO zapsala, díky čemuž patří mezi vybrané dodavatele pro realizace akcí mladoboleslavské automobilky.

Projektový tým realizace už se těší na další výzvu.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše