Realizace expozic se činí. Pro ŠKODA AUTO zajistila prezentaci udržitelné mobility

Realizace expozic a servisu se obvykle stará o výstavbu krásných stánků na veletrzích. Nezahálí ale ani v této nelehké době. Tým Michala Čechury vyjel do Rakouska, kde se podílel přípravě akce pro společnost ŠKODA AUTO.

Mladoboleslavská automobilka uspořádala ve Vídni a jejím okolí od 14. do 21. září událost pro novináře z celého světa. Ty ubytovala v NH Hotel Vienna Airport a připravila pro ně testovací jízdy k obrovskému Neziderskému jezeru u hranic se Slovenskem. Tam pro ně v moderním vinařství Hillinger nachystala občerstvení a prezentaci Octavie iV s plug-in hybridním pohonem. Kromě ní ve vídeňském hotelu představila i další ekologicky laděné modely.

Tým společnosti Veletrhy Brno na všech těchto místech instaloval stěny s velkoplošnou grafikou, designový nábytek, osvětlení, ale také nezbytné plexi štíty na recepce a stojany s dezinfekcí. „Nejnáročnější byla montáž velkého pódia ve svahu pod vinicemi. Usazení na trávu v poměrně velkém sklonu vyžadovalo precizní skladbu podesty i sílu,“ popsal vedoucí manažer projektového týmu realizace Michal Čechura.

Klient vše výborně připravil, takže instalace šla hladce a nebylo potřeba improvizovat. „Díky tomu můžeme říct, že to byla pro všechny zapojené zakázka za odměnu,“ doplnil Čechura.

Příprava a pečlivá práce jsou vizitkou společnosti Veletrhy Brno, se kterou se před lety u firmy ŠKODA AUTO zapsala, díky čemuž patří mezi vybrané dodavatele pro realizace akcí mladoboleslavské automobilky.

Projektový tým realizace už se těší na další výzvu.