SALIMA

Übersetzung nicht verfügbar.

Řecký stánek vůní a chutí

Řecko, tradice, kvalita. Tato tři slova charakterizují společnost GTQ, která je specializovaným dovozcem a distributorem řeckých produktů. „Na stánku zastupujeme 15 řeckých firem – menších, velkých i největších výrobců,“ říká produktový manažer Ondřej Sýkora.

Mezi produkty samozřejmě nesmí chybět ty základní, jako jsou olivy, olivový olej nebo víno. „Máme tu vína od jednoho z největších řeckých vinařů z Peloponésu, který dodává polosladká vína Imiglykos, nebo sladká vína Vertos. Od firmy Kyknos představujeme produkty z rajčat úplně jiné chuti, neboť jsou vyráběny z rajčat pěstovaných a dozrávaných na poli, okamžitě zpracovaných bez konzervantů a soli. Máme tu také firmu Galaxy s velice širokým sortimentem balsamikových krémů nebo chalvu od firmy Meletiadis,“ zve na řecký stánek Ondřej Sýkora. Také dodává, že mezi zákazníky jsou velmi oblíbenou záležitostí speciální dárkové kazety pro firmy, kdy si zákazník sám vybere, jaké řecké speciality chce do dárkového balíčku namíchat pro různé příležitosti, od narozenin přes Vánoce.

„Na veletrhu jsme počtvrté. Letos máme trošku větší stánek, na který jsme pozvali řecké výrobce, aby i oni nasáli zdejší atmosféru. Přímý kontakt se zákazníkem nám žádný internet nenahradí. Využívám veletržní příležitosti k tomu, abych si popovídal se svými zákazníky, představil jim naše partery a navázal i nové kontakty. Řekům se líbí budova pavilonu A, líbí se jim Brno a včera ochutnali i místní pivo, takže v týmu panuje spokojenost.“

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše