Baumesse Brünn

Übersetzung nicht verfügbar.

Soutěže pro vás. Vyhrajte 5 000 korun, designovou klimatizaci nebo třeba luxusní polštář!

Na Stavebním veletrhu nenajdete jenom novinky, poradenství, zajímavá témata doprovodného programu nebo studentské soutěže. Čekají na vás také speciální akce a soutěže řady vystavovatelů Stavebního veletrhu Brno i veletrhu MOBITEX, ve kterých můžete získat hodnotné ceny.

Společnost FenStar, která nabízí široký sortiment dveří a oken, pro vás připravila speciální akci pro okna v bezpečnostní třídě RC1N ve standardu. Pokud navštívíte jejich stánek č. 015 v pavilonu P, budete mít možnost osobně se přesvědčit o funkčnosti těchto bezpečnostních prvků při moderovaném páčení oken. To bude probíhat každý den veletrhu v 13.00 a 16.00 hodin. Navíc vás čeká odměna 5 000 Kč v případě, že se vám v daném limitu podaří okno vypáčit.

Na stánku Firma na důvěru č. 149 v pavilonu P získáte odpovědi především na otázky ohledně financování a realizace vašeho bydlení. Navíc můžete vyhrát projekt na rodinný dům v hodnotě 100 000 Kč. Losovat se budou hned dva výherci a to ze všech zájemců, kteří se u nic zastaví a budou mít zájem o projekt na rodinný dům zdarma.

U společnosti DOBRÉ PODLAHY probíhá dlouhodobá soutěž o podlahu zdarma. Pokud nakoupíte vinylovou podlahu u Dobrých podlah nebo jejich partnerů a zaregistrujete se do soutěže, budete zařazeni do tří losování, která probíhají 4 x do roka. Vyhrát můžete 100%, 75% nebo 50% vrácení částky za podlahu. Na Stavebním veletrhu společnost najdete v pavilonu P na stánku č. 040.

V rámci veletrhu MOBITEX můžete v pavilonu F soutěžit na stánku č. 039 společnosti MORA FIT, která je výhradním distributorem multifunkčního úklidového systému Medi Clean od renomované italské značky Maxima. Stačí vyplnit anketní lístek a vhodit ho do připraveného boxu. Hlavní cenou je týdenní dovolená All inclusive v Řecku pro 2 osoby, ale vyhrát můžete také bezplatné vyzkoušení systému Medi Clean Hera.

Firma Saffron Beds se specializuje na ručně vyráběné postele skandinávského typu a nejvyšší kvality. Při výrobě sází pouze na 100% přírodní materiály. Na veletrhu MOBITEX si tyto postele můžete prohlédnout a zakoupit za skvělé veletržní ceny. Navíc můžete vyhrát v soutěži o luxusní polštáře ze 100% husího tříděného peří ve velikosti 70 x 90 cm a v celkové hodnotě 55 200 korun. Zájemci mohou do dózy umístěné v expozici Saffron č. 031 v pavilonu F vhodit jeden vyplněný soutěžní lístek denně. Každý den vždy v 16.00 hodin zde proběhne slosování soutěžních lístků a tři výherci získají polštář v hodnotě 4 600 korun. Podmínkou je, aby výherce byl u slosování osobně přítomen.

Nejen chytré vychytávky jako je integrovaná lednička, elektrický výsuv, magnetický záhlavník nebo područky s USB nabíječkou a elektrickou zástrčkou, ale hlavně intenzivní pocit komfortu. To jsou přednosti sedacích souprav PHASE. Na veletrhu představí zákazníky prověřené bestsellery i novinky ze svého sortimentu sedaček. Do soutěže o tři vouchery na nákup produktů PHASE v hodnotě 10 tisíc korun, se může zapojit každý zájemce, který si na veletrhu nechá vystavit cenovou nabídku. Losování proběhne po skončení veletrhu, tedy v sobotu 2. března v 17.00 hodin, a vouchery budou výhercům zaslány na jimi poskytnutý e-mailový kontakt. Najdete je ve stánku č. 005 v pavilonu F.

Stánek společnosti Dobrá klíma představí bohatou nabídku klimatizací a také speciálních designových radiátorů, které dodají každému prostoru dokonalý styl a šmrnc. Na svém stánku č. 040 v pavilonu Fnavíc představí nový produkt, který bude mít evropskou premiéru právě na veletrhu MOBITEX - jde o novou řadu radiátorů Terma Camber, která prošla speciálním redesignem. Dobrá klíma pro vás připravila také veletržní tombolu. Stačí na stánku vyplnit lístek a v sobotu odpoledne proběhne slosování za účasti stand-up komičky a moderátorky Lucie Macháčkové. Hlavní cenou je klimatizace, další dva výherci získají radiátory a připraveno je ještě několik menších cen.

Na stánku Klastru českých nábytkářů č. 032 v pavilonu F se můžete zúčastnit soutěže o plážové lehátko. Stačí vhodit do připraveného boxu vizitku nebo napsanou e-mailovou adresu a výhra může být vaše.

Soutěž má pro vás připravenou také Národní stavební centrum (NSC), které na volné výstavní ploše o rozloze 11.000 m² prezentuje montované a mobilní rodinné domy. Nachází se v těsné blízkosti pavilonu Z. Do soutěže se může zapojit každý, kdo během Stavebního veletrhu přinese do 2. 3. 2019 do 16 hod. správně vyplněný dotazník do prosklené zimní zahrady domu č. 8 (dům s vlajkou NSC). Dotazníky získáte ve zmíněném domě, při vstupu do areálu NSC nebo od hostesek na Stavebním veletrhu. Losování ze správných odpovědí proběhne v 16 hodin v prosklené zimní zahradě domu č. 8 a výherci si mohou odnést celkem 15 zajímavých cen od značkového setu společnosti Koupelny Elements (umyvadlo a baterie), přes 10% slevu na dodávku a montáž kuchyně (KLVAŇA – nábytek) nebo třídenní pobyt s wellness pro dva na Liptově (FISCHER & PARTNERS) až třeba po sportovní tašku či víno v dárkovém balení.

Řada vystavovatelů pro vás chystá i různé cenově zvýhodněné akce a nabídky.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše