Motosalon

Übersetzung nicht verfügbar.

Těšte se na doprovodný program Motosalon 2020. Bude to jízda

Jak je každoročním zvykem teamu Crazy Day, poctivě připravují program pro Motosalon 2020 již několik měsíců před samotnou výstavou v Brně, aby ukázal to nejlepší, co chce divák vidět. Myslím, že není třeba Crazy Day dlouze představovat. Jak již víme, tisíce lidí chodí právě na show Crazy Day a jejich skvělé výkony na čtyřkolkách, motorkách, skútrech, ale i na trialové disciplíny a na in-line bruslích.

Vzhledem k popularitě, neodmyslitelně k doprovodnému programu Crazy Day patří jízdy na motorkách, jejich „jízdy smrti“ po zadních a předních kolech, stejně tak jako drifty.  Častou a oblíbenou specialitou jsou synchronní jízdy buď za sebou, nebo vedle sebe, což je pro oko diváka velmi atraktivní. Již poněkolikáté své umění prokáže náš nejlepší jezdec Michal Martínek, který začínal na stroji MZ 150, kde jezdil jen po zadním kole a bez kola předního. Dnes je jeden z top jezdců v ČR a jeho jízdy jsou velkým lákadlem.

Často jsou kousky, co jezdci předvádí k neuvěření a lidé se následně ptají, jak to dělají a co za tím je, jak to udělali, ale odpověď je vždy stejná a není těžká - trénování a roky dřiny. Právě na takové otázky odpovídají jezdci po každém představení ve speciálně upraveném kamionu, kde jsou vystavené stroje, na kterých se aktuálně jezdí a diváci tak přichází do přímého kontaktu s jezdci. Zároveň slouží i jako zázemí jezdcům a mechanikům starající se o stroje během výstavy.

Menšími brášky velkých motorek jsou skútry, které slouží zejména k odlehčení celé show, pro zasmání diváka. Pověstný růžový skútr si v srdcích diváků našel svůj prostor a často se nás na něj ptají. V naší show je důležitým prvkem zejména skútr jump show, kdy skútr po několika desítek metrů dlouhém rozjezdu najíždí na rampu a skáče do dálky. Ovšem skútrů se v show objeví mnohem víc.

Jak jsme již výše zmínili, opět se přestaví in-line bruslař Patrik Simon, který je prvním vítězem ČR v skate crossových závodech, s jeho speciálními triky, které patří mezi ty nejtěžší. U těchto dech beroucích triků, kdy diváci doslova skandují jeho jméno, bude opět nápomocna odrazová rampa a silný motocykl, aby mohl bruslaře dostatečnou rychlostí roztáhnout.

Součástí programu je i tradiční vystoupení čtyřkolek jezdících synchronně po zadních, nebo bočních kolech. Tyto stroje dokáží hodně burácet a konečný efekt je pro přihlížející diváky velmi silný. V roce 2019 se osvědčilo, že předvádí ukázku jezdci, kteří se zúčastnili našich speciálních vyučovacích kurzů. Divák tak na vlastní oči vidí, co je možné se naučit pod profesionálním dohledem za relativně krátký čas kurzu. Po skončení show chodí za jezdci, jestli nemohou zažít to samé a chtějí od jezdců svézt po zadních kolech, což většinou není problém, za určitých bezpečnostních podmínek.

Crazy Day se nesoustředí jen na motorové stroje, chce, aby byl spokojený každý návštěvník doprovodného programu. Proto má k dispozici nejen již zmiňovaného jezdce na in-line bruslích, ale i mladé bikery na kolech a hlavně i u mladší generace velmi oblíbené parkour kaskadéry. V minulém roce dokázali doslova vyrážet svými schopnostmi dech.

Je již tradicí Crazy Day, že připravuje program i pro děti, naše nejmenší diváky, aby je show zaujala a měly se na co těšit. V loňském roce byl velkým úspěchem dinosaurus, pro rok 2020 připravujeme nové překvapení.

Během pauzy, která vzniká mezi show, se diváci mohou jít podívat nejen ke kamionu, ale také do haly, kde jsou vystavené stroje, upravené a připravené speciálně pro výuku v našich kurzech. Divák se tak může dozvědět vše o výuce na motocyklech i čtyřkolkách, ale hlavně si i stroje přímo vyzkoušet a osahat.

Součástí každé show je i moderátor, který dokáže diváky rozesmát i je dostat do správného varu a vážnosti. K tomu všemu přispívá skvělá hudba, ale i ověřené pyrotechnické efekty, které celou show podtrhují a dodávají celé show znamenitý a osobní ráz.

Pro Crazy Day je především důležité, aby se divák dobře bavil. Naším cílem není hodinové ježdění na motocyklu a unudit tím přihlížejícího k smrti, ale chceme, aby rozmanitost, zábava a uvolněnost, kombinovaná s technickou přesností a profesionalitou, diváka zaujala a pobavila.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše