KABO

Übersetzung nicht verfügbar.

TOMMY HILFIGER, obuv s okouzlujícím designem

TOMMY HILFIGER je jednou z předních světových, vedoucích lifestylových značek ve více než 100 zemích a s více než 2000 obchody. V České republice ji zastupuje společnost FREE PEOPLE s.r.o. a spolu s dalšími značkami ji bude prezentovat na letošním Kabu.

Pro značku Tommy Hilfiger je charakteristický špičkový styl, kvalita a skutečná hodnota, jež je uznávaná po celém světě. Charakteristickým znamením je zcela jedinečné a nezaměnitelné červeno-modro-bílé logo.

Tommy Hilfiger představil svou první kolekci sportovního oblečení pro muže v roce 1985, od té doby se značka rozšířila o kompletní prémiový životní styl v celosvětovém měřítku. Značka dodává spotřebitelům po celém světě prvotřídní styl, kvalitu a s řadou kolekcí pánského, dámského a dětského sportovního oblečení, džínoviny, doplňků a obuvi.

Kolekce dětské obuvi vznikla před 3 lety a nabízí prvotřídní kvalitu s nadčasovým designem od prvních krůčků až po juniory ( vel. 17-41) .

Kolekce dětské obuvi podzim/zima 2020 nabízí širokou kolekci tenisek, kotníkových bot i zimní obuvi se speciální technologií „Waterproof“. Obuv Tommy Hilfiger osloví každého spotřebitele svým okouzlujícím designem, kvalitním zpracováním a rafinovanými detaily včetně nezaměnitelné loga značky.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše