KABO

Translation is not available.

TOMMY HILFIGER, obuv s okouzlujícím designem

TOMMY HILFIGER je jednou z předních světových, vedoucích lifestylových značek ve více než 100 zemích a s více než 2000 obchody. V České republice ji zastupuje společnost FREE PEOPLE s.r.o. a spolu s dalšími značkami ji bude prezentovat na letošním Kabu.

Pro značku Tommy Hilfiger je charakteristický špičkový styl, kvalita a skutečná hodnota, jež je uznávaná po celém světě. Charakteristickým znamením je zcela jedinečné a nezaměnitelné červeno-modro-bílé logo.

Tommy Hilfiger představil svou první kolekci sportovního oblečení pro muže v roce 1985, od té doby se značka rozšířila o kompletní prémiový životní styl v celosvětovém měřítku. Značka dodává spotřebitelům po celém světě prvotřídní styl, kvalitu a s řadou kolekcí pánského, dámského a dětského sportovního oblečení, džínoviny, doplňků a obuvi.

Kolekce dětské obuvi vznikla před 3 lety a nabízí prvotřídní kvalitu s nadčasovým designem od prvních krůčků až po juniory ( vel. 17-41) .

Kolekce dětské obuvi podzim/zima 2020 nabízí širokou kolekci tenisek, kotníkových bot i zimní obuvi se speciální technologií „Waterproof“. Obuv Tommy Hilfiger osloví každého spotřebitele svým okouzlujícím designem, kvalitním zpracováním a rafinovanými detaily včetně nezaměnitelné loga značky.

More news from the fair trade