KABO

Translation is not available.

HP ČECHTÍN – originál je jen jeden

Dětské bačkůrky z čechtínské dílny znají obchodníci i kupující už od roku 1992. Za tu dobu zde bylo vyrobeno neuvěřitelných 7 a půl milionů párů obuvi. Přestože jsou to bačkůrky vysoce kvalitní a letos opět získaly ocenění „Žirafa“ za zdravotně nezávadnou obuv, musejí za svou pozici bojovat.

Největším úskalím pro české výrobce a soukromníky je prý tlak hypermarketů na co nejnižší cenu, mnohdy bez ohledu na kvalitu zboží. Mzdové náklady přitom rostou, stejně jako veškeré další režie spojené s výrobou. Dotýká se to i výrobců domácí dětské obuvi, kteří se snaží uvést na trh co nejlepší zboží s maximální možnou zárukou. Všechny vzory bačkůrek z HP Čechtín jsou přitom vyrobeny z přírodních materiálů a nabízeny v mnoha barevných odstínech. Tak přejme výrobcům, ať v nich chodí a cupitají spokojené děti ještě další desítky let.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše