KABO

Translation is not available.

TALACKO – taška na celý život

Filosofií rodinné firmy Talacko je dodávat tašky a kabelky z broušené kůže, které zákazníkům co nejdéle vydrží. „Držíme se nadčasového designu, který nepodléhá módě. Je pro lidi, kteří už vědí, co chtějí,“ vysvětluje majitel společnosti Ladislav Talacko.

Celá jejich nabízená kolekce i výstavní expozice přitom působí stejně nadčasově a použitá kombinace materiálů dřevo/kůže tento dojem jen podtrhuje.

„Mám rád přírodní materiály a myslím si, že na rozdíl od syntetiky je jejich použití přirozenější. Když už se hovězí poráží pro potravu, je dobré zužitkovat z něj i kůži. Navíc po letech, pokud už kabelky doslouží, snadněji se v přírodě rozloží,“ říká Ladislav Talacko. Sám prý zkoušel jednu peněženku maximálně opotřebovat, i po letech mu však stále věrně slouží.  Sortiment, který firma dodává, je vyráběný v Německu. Jde o značku LANDLEDER a GREENBURRY. Kromě tašek, kabelek a peněženek nabízí firma Talacko také manikúrní sety. S tímto sortimentem původně začínala před více než 20 lety! Dnes má velkoobchodní distributor dokonce vlastní prodejny. Na nezájem o nadčasovou módu z broušené kůže si rozhodně nemůže stěžovat.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše