Caravaning Brno

Übersetzung nicht verfügbar.

TOPTRADE vystaví světovou novinku v podobě polointegrované Frankie

Absolutní světovou novinku přiveze na Caravaning Brno firma TOPTRADE. Představí zde novou polointegrovanou Frankii s šestiválcovým 3l motorem.

Řeč je o modelu M-Line T 7400. Postaven je na novém podvozku Mercedes-Benz Sprinter VS30. Frankia je jediným velkovýrobcem obytných aut, který tento typ podvozku využívá. „Model M-Line T 7400 zaujme i nově pojatým exteriérem. Zásluhy na tom mají aerodynamické boční spoilery a nová přední maska,“ doplňuje majitel firmy Ivan Vávra.

Na expozici se podíváte také na Frankii Platin Edition – také na podvozku Mercedes-Benz Sprinter. Jedná se o špičkový obytný vůz s elektrickým vybavením a LiFePo bateriemi, které umožňují za jízdy používat 220V klimatizaci. Bez připojení vozu na 220V ji lze používat ještě přibližně 6 hodin.

Firma TOPTRADE  byla založena v roce 1990. Od tohoto roku provozuje půjčovnu obytných vozů. Od roku 1993 má výhradní zastoupení na značku FRANKIA pro ČR a SR. Od roku 2015 zastupuje i obytné vestavby značky GLOBE TRAVELLER. Firma sídlí v Holešově, má prodejnu karavanistických potřeb, zajišťuje i servis a montáže různých karavanistických doplňků (markýzy, satelity, soláry, hydraulické nohy a další).

Více informací najdete na webových a facebookových stránkách společnosti.

 

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše