Motosalon

Übersetzung nicht verfügbar.

Tracer 700 od Yamahy vyráží s novým vzhledem

Yamaha letos podrobila modernizaci jeden ze svých bestsellerů, model Tracer 700. Sympatický dvouválec střední třídy dostal především novou radikálnější kapotáž. Její součástí jsou i obměněná přední světla kombinující LED proužky pro denní svícení a dva malé čtvercové LED projektorové světlomety.

Motor také doznal dílčích úprav, aby prošel přísnější normou Euro 5. Má optimalizované vstřikování i zapalování, jiné sání i výfuk. Výsledkem je nepatrný pokles výkonu o jeden kilowatt na 54 kW. Kroutící moment je stále 68 Nm.

Pro lepší ochranu jezdce byl změněný stavitelný přední štítek, který je ovladatelný jednou rukou a inovací prošly i kryty rukojetí. . Řídítka jsou o 34 mm širší, nové jednodílné sedlo má nabídnout více komfortu a charakteru jízdy lze přizpůsobit i odpružení, které nově nabízí nastavení předpětí a odskoku na zadní centrální jednotce i přední vylepšené 41mm vidlici.  Nový je i panel přístrojů s LCD displejem.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše