Caravaning Brno

Übersetzung nicht verfügbar.

TRANSCOOL EC3-F PLUS 12V – odpařovací chladič vzduchu

Nový model TRANSCOOL EC3-F PLUS / POWER je vhodný do vašeho karavanu, obytného vozu, lodě, autostanu, kamionu nebo 4WD i stanu. Jednoduše všude tam, kde potřebujete ochladit.

Nevyžaduje žádné řezání, vrtání ani trvalou montáž. Nová modelová řada Transcool EC3-F PLUS je rozšířena o další dva větrací otvory. Je lehký, vysoce účinný 12 / 24 – 230V přenosný odpařovací chladič vzduchu s minimální spotřebou 0,7 A – 1,7 A za hod.

NOVINKA / PREMIÉRA

Transcool – Přenosná lithiová baterie 12V / 60000 MAh-222W

S tímto přenosným lehkým lithiovým bateriovým zdrojem již nemusíte řešit další energii pro váš Transcool EC3-F PLUS.

Napájejte Transcool EC3-F PLUS až 11 hodin při vysoké rychlosti ventilátoru a až 26 hodin při nízké rychlosti ventilátoru. 1x zásuvka cigaret DC12V / 15A pro napájení vašich zařízení Transcool nebo jiných 12V spotřebičů.

Tato baterie je univerzální – můžete také napájet svůj přenosný počítač s nastavitelným výstupním výkonem od 12v-16v-19v nebo 21 voltů, 2x DC5V / 2.1A USB zásuvky pro dobití nebo napájení vašich mobilních telefonů atd., 18,5Ah @ 12vdc. Váží pouze 1,5 kg (60000 MAh-222W), volitelný doplněk.

Při řízení nebo používání vlastního solárního panelu nabíjejte pomocí střídavého proudu nebo 12V cigaretové zásuvky v autě.

Napájí 12V televizor s nízkým příkonem po dobu 12 hodin, vhodné pro notebooky, telefony, fotoaparáty, PowerBank. Také obsahuje BLESKOVÉ ČERVENÉ SVĚTLO a SVĚTLO, dodáváno s obalem.

Využití – obytné auta, karavany, stany, autostany, lodě, 4WD, truck, bus apod. Transcool PowerBank vezměte tam, kde chcete výkonný zdroj pro vaše 12V přístroje. Vhodné i pro starší modely aut, veterány.

Lze nabíjet ve vozidle pomocí 12V cigaretového kabelu nebo v domácnosti pomocí 3kolíkové zástrčky.

Aplikace 12V přenosného odpařovacího chladicího zařízení

Chladič Transcool EC3-F PLUS se vyznačuje širokým rozsahem příkonu (můžete dokonce využití solární energie), mimořádně nízkou spotřebou proudu, plynule regulovatelným chodem a výstupní teplotou o 45 % nižší, než jaká je teplota vzduchu v okolí. Je dodáván s veškerým příslušenstvím a veškerými komponenty, které potřebujte k jeho spuštění, včetně vnější vodní nádrže, konvertoru, který umožní jeho užití při běžném napětí.  12V chladič Transcool se stal mimořádně oblíbeným chladicím zařízením mezi majiteli karavanů, obytných aut, rekreanty, vodáky, majiteli domácích miláčků, AČR, PČR, dopravci a mnoha dalšími. Díky nezvykle nízké ceně je dostupný pro každého cestovatele.

Těšíme se na vás na výstavě Caravaning Brno ve dnech 7.-10. 11. 2019 v hale P/052 – stánek Adventure Centrum jako každý rok. Čekají na vás zajímavé veletržní ceny a další novinky. Výhradní dovozce a distributor pro Českou a Slovenskou republiku Adventure Centrum – Showroom: Na Průhoně 159, Vestec u Prahy, www.transcool.cz

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše