Mineralien Brünn

Übersetzung nicht verfügbar.

Tribena Crystals – energie z přírody ukrytá ve špercích

Cestování po světě, poznávání krásy šperků jiných kultur a víry v léčivé účinky kamenů, inspirovalo Jolana Marcondes natolik, že jejich schopnosti začala studovat. Pozitivní energii a radost předává i ostatním lidem prostřednictvím ručně vyráběných šperků. Ty nabízí pod značkou Tribena Crystals a představí je také na brněnském výstavišti v rámci listopadové výstavy Minerály Brno.

Síla kamenů je podle šperkařky z Tribena Crystals nejsilnější v jejich přirozené podobě. Také při výběru materiálu pro výrobu šperků se tímto pravidlem proto řídí. „V Evropě se setkáváme s množstvím polodrahokamů, avšak v opracované podobě. Mě ovšem zaujal především přirozeně vypadající kámen. Pořizuji polodrahokamy od dodavatelů, kteří respektují přírodu a věří v jejich sílu,“ říká Jolana Marcondes a dodává, že jejím přáním je, aby se každý, kdo si pořídí její šperk cítil šťastnější, krásnější a naplněn energií.

Ten pravý šperk si mohou návštěvníci výstavy vybrat ze široké nabídky produktů. Značka Tribena Crystal totiž nabízí nejrůznější náramky, náhrdelníky, náušnice i tradiční pomůcky k počítání manter při meditacích známé pod názvem Mála.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše