Minerály Brno

Tribena Crystals – energie z přírody ukrytá ve špercích

Cestování po světě, poznávání krásy šperků jiných kultur a víry v léčivé účinky kamenů, inspirovalo Jolana Marcondes natolik, že jejich schopnosti začala studovat. Pozitivní energii a radost předává i ostatním lidem prostřednictvím ručně vyráběných šperků. Ty nabízí pod značkou Tribena Crystals a představí je také na brněnském výstavišti v rámci listopadové výstavy Minerály Brno.

Síla kamenů je podle šperkařky z Tribena Crystals nejsilnější v jejich přirozené podobě. Také při výběru materiálu pro výrobu šperků se tímto pravidlem proto řídí. „V Evropě se setkáváme s množstvím polodrahokamů, avšak v opracované podobě. Mě ovšem zaujal především přirozeně vypadající kámen. Pořizuji polodrahokamy od dodavatelů, kteří respektují přírodu a věří v jejich sílu,“ říká Jolana Marcondes a dodává, že jejím přáním je, aby se každý, kdo si pořídí její šperk cítil šťastnější, krásnější a naplněn energií.

Ten pravý šperk si mohou návštěvníci výstavy vybrat ze široké nabídky produktů. Značka Tribena Crystal totiž nabízí nejrůznější náramky, náhrdelníky, náušnice i tradiční pomůcky k počítání manter při meditacích známé pod názvem Mála.

Další aktuality z veletrhu