Motosalon

Übersetzung nicht verfügbar.

Tým ČVUT FD představí výsledky sezóny 2019

Studentský team CTU Lions z Fakulty dopravní ČVUT, který vyvíjí závodní silniční motocykly podobné kategorii Moto3, na Motosalonu 2020 představí výsledky sezóny 2019. V ní se zúčastnil dvou závodů MotoEngineering Cupu se svým benzínovým a elektrickým motocyklem na okruzích Albacete a Barcelona-Catalunya v konkurenci španělských univerzit.

Dále team představí plány na sezónu 2020 a první skici vyvíjené druhé evoluce elektrického motocyklu pro říjnový finálový FIM závod celosvětové soutěže MotoStudent na okruhu Aragón. Na stánku budou k vidění dva motocykly z dílny CTU Lions a to konkrétně první evoluce benzínového motocyklu a z něj vycházející první evoluce motocyklu elektrického. Členové teamu vše doplní názornými ukázkami, videi a fotodokumentací jak z vývoje a stavby, tak i ze závodů a depa. Více na www.ctulions.cz.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše