ProDítě, Svět ženy

Übersetzung nicht verfügbar.

Velká návštěvnická soutěž veletrhu ProDítě 2019

Soutěžte na veletrhu ProDítě a získejte kočárek nebo autosedačku!

Soutěž probíhá od pátku 15. března do neděle 17. března. Soutěžní lístek obdržíte na pokladně při zakoupení vstupenky nebo si jej můžete vyzvednout u pódia v pavilonu G2. Po vyplnění údajů vhoďte lístek do boxu tamtéž. Ve hře je kočárek, autosedačky, jídelní židlička, nosítko, lehátko a další skvělé doplňky.

Ceny:

PÁTEK

SOBOTA

NEDĚLE

Pravidla soutěže

Organizátor soutěže:
Veletrhy Brno, a. s., Výstaviště 405/1, 603 00 Brno, Česká republika. IČO: 25582518, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B vložka 3137.

Podmínky soutěže:

  1. Soutěže se může zúčastnit každý občan starší 18 let. Účastník soutěže vyplněním odpovědního lístku a jeho vhozením do sběrné nádoby přistupuje k podmínkám soutěže vyhrazených jejím organizátorem.
  2. Odpovězte na soutěžní otázku (lístek je platný pouze při vyplnění všech požadovaných údajů.
  3. Úplně a čitelně vyplněný soutěžní lístek odevzdejte do odpovědního boxu u pódia v pavilonu G2.
  4. Vítězem se stává ten vylosovaný účastník soutěže, který vyplnil soutěžní lístek a bude přítomen u losování.
  5. Losování bude probíhat v pátek a sobotu 15. a 16. 3.2019 v 17hodin, v neděli 17. 3. 2019 ve 14.30 hodin na pódiu v pavilonu G2.

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše