Life!

Übersetzung nicht verfügbar.

Vrchol Freestyle BMX už posedmé

Součástí festivalu Life! na brněnském výstavišti se opět stane závod ve Freestyle BMX - MERCEDES-BENZ GRAND BMX 2019. Odehraje se už posedmé a skvělí jezdci se poperou mimo jiné o výhru 20 tisíc korun. Koho umění na BMX kolech zajímá, nechť zamíří do pavilonu A2.

Svoji premiéru zde bude mít VSA Xtreme trojitá minirampa.

Sobotní Feestyle BMX závod za podpory generálního partnera Mercedes-Benz,se pojede ve dvou kategoriích: AMATEUR (do 18 ti let, včetně) a PRO.

V neděli bude naše zóna patřit sportu Freestyle scooter, kdy se uskuteční KING OF RAMP CONTESTpodrobnosti již brzy na www.scootshop.cz.

Na diváky a návštěvníky pavilonu A2, kde všechno propukne, čeká parádní podívaná na špičku Freestyle BMX nejen z ČR. Skvělá atmosféra a kvalitní program je určitě dobrým lákadlem, proto si už nyní do diáře zapište termín a akci si nenechejte ujít! Průběh závodu doplní celodenní bohatý doprovodný program v zónách jednotlivých partnerů.

Registrace do závodu Mercedes-Benz Grand BMX

  • Do Freestyle BMX závodu se může přihlásit každý.
  • Startovné zdarma je pouze v případě online registrace. Nejpozději do neděle 3. 11. 2019 do půlnoci je nutné zaslat svoje údaje (jméno, bydliště, telefon, věk, sponzory a kategorii, kterou pojedeš) na e-mail: info@janvalenta.com
  • V případě registrace do závodu až na místě je startovné 100,- Kč.
  • Na základě online registrace bude registrovaným jezdcům zasláno info ke vstupu na festival Life!.
  • Pro všechny platí povinné potvrzení účasti v závodu a podepsání potřebných dokumentů v den závodu v časech podle harmonogramu.

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše